Jak kupić


sklepik.viva.org.pl

link do sklepu

Oddajemy w Wasze ręce kalendarz na rok 2023. W tym roku mamy dla Was małą niespodziankę - zdjęcia lisów w zimowej aurze. Na okładce umieściliśmy olśniewające zdjęcie Tosi stojącej stojącej na śniegu. Jest ono też symboliczną odpowiedzią na pytanie: „Po co lisom futro?” W kalendarzu znajduje się 13 zdjęć autorstwa Mikołaja Jastrzębskiego i Human Cruelties.

Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na utrzymanie lisów i jenotów w Azylu.  Zebrane środki przeznaczymy na:

  • karmę dla mieszkańców Azylu

  • zabiegi weterynaryjne

  • niezbędne naprawy

Niezmiennie powtarzamy, że Lisi Azyl istnieje tylko dzięki Wam! Nie mamy innych pieniędzy. Środki ze sprzedaży kalendarza są bardzo istotnym elementem rocznego budżetu Lisiego Azylu.

Format 24x34 cm, oprawa w spiralę, papier kredowy 170g, 14 stron

Misją Lisiego Azylu jest przede wszystkim edukacja dotycząca dobrostanu zwierząt. Pokazujemy na Facebooku i Instagramie, jak wygląda życie lisów w niewoli, jakie wynikają z tego problemy i uświadamiamy, jak wszyscy możemy zakończyć cierpienie tych zwierząt w hodowlach. W żaden sposób nie chcemy propagować mody na posiadanie lisa, bo NIE jest to zwierzę, które można zabrać do domu jak psa czy kota. Lisy są przede wszystkim zwierzętami dzikimi i należy zapewnić im warunki, które w jak najmniejszym stopniu ograniczają im zaspokajanie potrzeb naturalnych, a jednocześnie zapewniają bezpieczeństwo.

Jak kupić


sklepik.viva.org.pl

link do sklepu

Dołącz do fanów Azylu na FB i Instagramie