logo strony

 

wolontariat

Każda osoba, niezależnie od wieku, miejsca zamieszkania czy posiadanych umiejętności może działać na rzecz zwierząt. Nie czekaj więc na to co zrobią inni tylko zastanów się co Ty możesz zrobić!

Załóż grupę lokalną!

Znajdź kilka osób do pomocy i wspólnie zacznijcie promować wegetarianizm i szacunek wobec zwierząt przyłączając się do kampanii prowadzonych przez Fundację Viva! Grupa lokalna to dobry sposób na działanie na rzecz zwierząt i utrzymywanie kontaktów z wartościowymi osobami w swojej okolicy. Skontaktujcie się z koordynatorką grup lokalnych, aby uzyskać więcej informacji – magda.j@viva.org.pl

Pisz artykuły!

Lubisz pisać? Chcesz opisać fajne wege miejsca, swoją wege podróż, a może chcesz poruszyć temat ekologii i środowiska w kontekście wegetarianizmu? Możesz napisać tekst na naszego bloga!

Twórz grafiki!

Cyrk bez zwierząt, promocja wege diety, zachęcanie do adopcji zwierząt – to tylko część  zagadnień na temat których możesz tworzyć dla nas grafiki. Odezwij się do nas, a udzielimy Ci więcej wskazówek.

Zorganizuj stoisko!

Wystarczy stolik, ulotki i trochę wolnego czasu żeby zorganizować stoisko informacyjne na temat kampanii na rzecz zwierząt. Takie stoisko można rozstawić na ulicy lub w szkole, albo dogadać się z organizatorami koncertów lub innych wydarzeń. Chętnie wyślemy Ci darmowe materiały.

Przez żołądek do...

Aby pokazać, że dania bez mięsa, jaj i mleka mogą być naprawdę smaczne, warto zorganizować pokaz gotowania albo degustację potraw. Jeśli brak Ci kulinarnych zdolności, możesz skontaktować się z nami i spróbujemy zaproponować osoby, które mogą taki pokaz poprowadzić.

Dziel się wiedzą!

http://gracerealty.com/tramadol-100-mg.php

Jeśli wiesz sporo na temat wegetarianizmu, zwierząt czy skutecznych sposobów działania, możesz spróbować podzielić się tą wiedzą z innymi. Zorganizuj warsztat albo wykład w zaprzyjaźnionej kawiarni albo szkole. Możesz też skontaktować się z nami jeśli masz dobry pomysł na wykład lub warsztat, ale brakuje Ci wiedzy aby poprowadzić go samodzielnie.

 

Aby uzyskać pomoc w realizacji tych i innych pomysłów na promowanie szacunku wobec zwierząt skontaktuj się z nami: magda.j@viva.org.pl

Mapkę wszystkich działających obecnie grup lokalnych możesz obejrzeć tutaj: http://www.viva.org.pl/lokalne_grupy_kontakt.html

 

W sprawach innych niż wolontariat kontaktuj się z naszym biurem: biuro@viva.org.pl

 

Instagram

 

 

 

Produkty dla wegan i wegatarian