VIVA

POMOC FINANSOWA

Jesteśmy pozarządową Organizacją Pożytku Publicznego, skupiającą osoby, którym nie jest obojętny los zwierząt. Działamy od 2000 roku walcząc o ich prawa

RODZAJE WSPARCIA

USTAW POLECENIE ZAPŁATY

Polecenie zapłaty działa trochę jak stały przelew, tyle że to my wykonujemy całą dyspozycję od strony technicznej. Około 15. dnia każdego miesiąca ustalona kwota będzie pobrana z Twojego konta na rzecz zwierząt. Co musisz zrobić? Z Twojej strony wystarczy tylko zgoda telefoniczna i podpisanie przygotowanego przez nas formularza.

Nie musisz niczego ustawiać samodzielnie w swoim banku tak jak przy stałym zleceniu ani pamiętać o przelewach (jeśli do tej pory trzeba je było robić poprzez samodzielne wpisywanie wszystkich danych).

Dzięki wsparciu poprzez Polecenia Zapłaty możemy lepiej planować działania i kampanie, ponieważ to pozwala nam przewidzieć, ile posiadamy środków.

Polecenie Zapłaty można oczywiście w każdej chwili zawiesić lub zmienić kwotę mailowo lub telefonicznie.

Jeśli masz pytania do tej formy pomocy, zapraszamy do kontaktu:
Wzór formularza Polecenia Zapłaty znajdziesz pod linkiem:

STAŁE WSPARCIE

To rozwiązanie dla Ciebie, jeśli chcesz regularnie pomagać zwierzętom, ale masz czasu, by własnoręcznie zlecać przelewy. Z pomocą narzędzi dostępnych na naszej stronie www.pomagam.viva.org.pl możesz ustawić stały przelew na wybraną przez siebie kwotę.

Dzięki stałemu wsparciu podobnie jak przy Poleceniu Zapłaty możemy lepiej i skuteczniej działać. Wiemy, że mamy oparcie wśród osób takich jak ty, regularnie przekazujących darowizny. Stałe wsparcie to pewność, że nie zabraknie nam środków na karmę dla zwierząt, leczenie i opiekę w schronisku i domach tymczasowych. To gwarancja bezpieczeństwa dla tysięcy zwierząt, które mamy pod opieką każdego roku.

Przekaż dotację na realizację celów statutowych fundacji!

Na konto: Fundacja MRNRZ Viva!, ul. Kawęczyńska 16 lok 39, 03-772 Warszawa, 53 1500 2080 1220 8000 0100 0000 - To konto fundacji jest również odpowiednie do wpłacania nawiązek sądowych bądź przez internet

Szukasz pomysłu na prezent? Znajdziesz go w sklepie Vivy!

Zapraszamy do zakupów w fundacyjnym sklepie, z którego dochód jest przeznaczany na nasze akcje, w sprzedaży ponad 250 produktów!

Wspieraj zwierzęta poprzez darowiznę do elektronicznej puszki Donateo!

Rozglądaj się za datkomatami Donateo w galeriach handlowych (pełną listę znajdziesz na stronie Donateo). Z pomocą datkomatu możesz w kilka sekund dokonać bezpiecznej wpłaty na rzecz Fundacji Viva!.

Dane do przelewów z Polski i zagranicy:

FUNDACJA MIĘDZYNARODOWY RUCH NA RZECZ ZWIERZĄT – VIVA! ul. Kawęczyńska 16 lok 39, 03-772 Warszawa

IBAN/BIC: PL53150020801220800001000000

swift: WBKPPLPP

Skip to content