VIVA

Dołącz do VIVA!

Każda osoba, niezależnie od wieku, miejsca zamieszkania czy posiadanych umiejętności może działać na rzecz zwierząt. Nie czekaj więc na to co zrobią inni tylko zastanów się co Ty możesz zrobić!
Aby uzyskać pomoc w realizacji tych i innych pomysłów na promowanie szacunku wobec zwierząt wypełnij formularz

CO MOGĘ ZROBIĆ?

Załóż grupę lokalną!

Znajdź kilka osób do pomocy i wspólnie zacznijcie promować prawa zwierząt i weganizm przyłączając się do kampanii prowadzonych przez Fundację Viva! Aktywistyczna grupa lokalna to dobry sposób na działanie na rzecz zwierząt i poznanie osób o podobnych poglądach. Skontaktujcie się z koordynatorką grup lokalnych, aby uzyskać więcej informacji – magda.j@viva.org.pl

Pisz artykuły!

Lubisz pisać? Chcesz opisać fajne wege miejsca, swoją wege podróż, a może chcesz poruszyć temat ekologii i środowiska w kontekście weganizmu? Możesz napisać tekst na naszego bloga!

Twórz grafiki!

Cyrk bez zwierząt, promocja wege diety, zachęcanie do adopcji zwierząt – to tylko część zagadnień na temat których możesz tworzyć dla nas grafiki. Odezwij się do nas, a udzielimy Ci więcej wskazówek.

Zorganizuj stoisko!

Wystarczy stolik, ulotki i trochę wolnego czasu żeby zorganizować stoisko informacyjne na temat kampanii na rzecz zwierząt. Takie stoisko można rozstawić na ulicy lub w szkole, albo dogadać się z organizatorami koncertów lub innych wydarzeń. Chętnie wyślemy Ci darmowe materiały.

98mEaZCg

Przez żołądek do...

Aby pokazać, że dania bez mięsa, jaj i mleka mogą być naprawdę smaczne, warto zorganizować pokaz gotowania albo degustację potraw. Jeśli brak Ci kulinarnych zdolności, możesz skontaktować się z nami i spróbujemy zaproponować osoby, które mogą taki pokaz poprowadzić.

Dziel się wiedzą!

Jeśli wiesz sporo na temat wegetarianizmu, zwierząt czy skutecznych sposobów działania, możesz spróbować podzielić się tą wiedzą z innymi. Zorganizuj warsztat albo wykład w zaprzyjaźnionej kawiarni albo szkole. Możesz też skontaktować się z nami jeśli masz dobry pomysł na wykład lub warsztat, ale brakuje Ci wiedzy aby poprowadzić go samodzielnie.

OFERTA EDUKACYJNA DLA SZKÓŁ

Działaj w szkołach i na uczelniach. Zorganizj pokaz filmów edukacyjnych, takich jak "W jak wybór"

Napisz do nas!

Aby uzyskać pomoc w realizacji tych i innych pomysłów na promowanie szacunku wobec zwierząt skontaktuj się z nami: magda.j@viva.org.pl