VIVA

PARTNERZY I SPONSORZY

Nasza praca nie byłaby możliwa bez wsparcia naszych partnerów i sponsorów.

sponsor

PLAY

Największa sieć komórkowa w Polsce.

sponsor

FLIXBUS

FlixBus to największa siatka połączeń międzymiastowych, przystępne ceny i przyjazność dla środowiska. Zaplanuj gdzie chcesz pojechać, a FlixBus w wygodny sposób dowiezie Cię na miejsce. Jest najprostszym sposobem na to, by odkrywać świat! Więcej o wkładzie FlixBusa w ochronę klimatu i środowiska poczytaj również tutaj.

sponsor

Zielone laboratorium

Zielone Laboratorium to jedyne takie miejsce w sieci, gdzie możesz zamówić najlepsze kosmetyki dla wegan. Dbamy o to, by każdy etap produkcji był przez nas ściśle kontrolowany, od pozyskiwania poszczególnych składników po transport. Dzięki temu kosmetyki wegańskie mogą być polecane nie tylko weganom, ale także osobom, które szukają eko rozwiązań na rynku kosmetyków do pielęgnacji ciała.bądź przez internet

sponsor

next mobile

Misją Next Mobile jest umożliwienie Partnerom tworzenia wyjątkowych, spersonalizowanych sieci komórkowych dla firm, organizacji oraz swoich społeczności, szukając w nich wartości i unikalnych benefitów.

sponsor

polsoja

Wierzymy , że jedzenie może być fascynujące, smaczne, odżywcze i jednocześnie etyczne. Wiemy, że nawet ograniczając spożycie mięsa ratujemy nie tylko zwierzęta, środowisko, ale i własne zdrowie. Chcemy pokazywać, że roślinne posiłki mogą być pełne smaku i przyjemności, a nasze produkty ułatwią ich przygotowanie.

sponsor

scholz & Friends WARSZAWA

Agencja reklamowa full-service, specjalizująca się w kompleksowej strategii i kreacji reklamowej ATL / BTL / Interactive dla polskich i międzynarodowych marek. Na polskim rynku od 1995 roku; pierwsze założone za granicą biuro międzynarodowej sieci reklamowej Scholz & Friends Group.

sponsor

EMMI MARIAGE

Firma „EMMI MARIAGE" powstała z myślą o wszystkich przyszłych Pannach Młodych, które w swój wyjątkowy dzień chcą włożyć na siebie równie wyjątkowe suknie ślubne. Od wielu lat zajmujemy się projektowaniem i szyciem oryginalnych i wyjątkowych sukien ślubnych. Szyjąc według najnowszych trendów światowej mody ślubnej, przy zastosowaniu najwyższej jakości tkanin i dodatków stawiamy na profesjonalizm wykonania.

sponsor

vegekoszyk.pl

W naszym sklepie wszystkie produkty są wyłącznie pochodzenia roślinnego. Duża część z nich pochodzi z upraw ekologicznych. Tak więc jest to idealne miejsce na zakupy nie tylko dla wegan i wegetarian, ale również alergików i osób stosujących rozmaite diety.

sponsor

sony

Poznaj wysokiej jakości produkty firmy Sony oraz kryjącą się w nich technologię.

sponsor

Sally Agencja Hostess i Promotorów - logo Sally sponsor i partner Viva!

sally AGENCJA HOSTESS I PROMOTORÓW

Rekrutujemy i koordynujemy hostessy, promotorów, animatorów, ambasadorów marek, precyzyjnie dobierając ich aparycję oraz kompetencje do szeregu działań typu targi, promocje, bankiety, gale, konferencje, dni otwarte, imprezy sportowe, akcje ankietowe i petycyjne, festiwale muzyczne. Pomagamy firmom w kreowaniu sprzedaży i marketingu z wykorzystaniem zaangażowanego i zmotywowanego personelu!

sponsor

Agencja KS

Specjalizujemy się w realizacji skutecznych kampanii reklamowych opartych na marketingu internetowym. Naszymi podstawowymi usługami są pozycjonowanie stron, kampanie Google Adwords (obecnie Google Ads) oraz promocja w mediach społecznościowych. Firmę tworzy zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem.

partner

MAGAZYN KOCIE SPRAWY

KOCIE SPRAWY to miesięcznik skierowany do miłośników kotów, współtworzony przez czytelników. Szerzy wiedzę o zwyczajach kotów, zawiera fachowe porady weterynaryjne i behawioralne, prezentuje poszczególne rasy, przybliża felinoterapię - leczenie przy pomocy mruczących terapeutów. Propaguje i współorganizuje akcje adopcyjne, prezentuje poszczególne fundacje oraz przeprowadza wywiady ze znanymi osobami, które kochają koty. Magazyn publikuje też teksty, zdjęcia i prace plastyczne nadesłane przez dzieci oraz młodzież. Ostatni numer ukazał się w maju 2018 roku

partner

BKeV

Kompleksowe działania marketingowe

partner

PRIMAvika

Jesteśmy polską firmą z rodzinnymi tradycjami, istniejącą od 1998 r. Naszą misją jest tworzenie produktów o prostych składach i wszechstronnym zastosowaniu, abyś mógł odżywiać się zdrowo nawet wtedy, kiedy nie masz na to czasu.

partner

gaja creams

100% Żywe, Ekologiczne, Wegańskie & Etyczne kosmetyki bez oleju palmowego, wyrabiane wyłącznie na zamówienie. Karmimy Twoją skórę dobrem

partner

ecoportal.com.pl

Największy oraz najstarszy ( 22 grudnia 2002 ) polski portal informacyjny poświęcony głównie tematyce ekologii, ochronie środowiska oraz zagadnieniom gospodarczo – społecznym z aspektem edukacyjnym poświęconym środowisku naturalnemu.

partner

student gazeta

Student to bezpłatny tygodnik tworzony z myślą o ludziach młodych i wszechstronnych. Skupia się na tym, co wypełnia ich życie : nauce, pasji, karierze. Starannie dopracowane kanały dystrybucji pozwalają nam być tam, gdzie nasi czytelnicy.

partner

almanach24.pl

partner

adwokat katarzyna topczewska

Świadczymy kompleksowe usługi prawne zarówno klientom indywidualnym, jak i podmiotom gospodarczym. Kancelaria Adwokacka Katarzyny Topczewskiej kieruje swoją ofertę nie tylko do klientów z Warszawy, ale i całego kraju. Zapewniamy bowiem zarówno obsługę bezpośrednio w naszej warszawskiej siedzibie, jak i porady prawne online.

partner

paranormal studio ?

partner

COLLEGIUM HUMANITATIS

Collegium Humanitatis w Warszawie kształci studentów: Na poziomie studiów pierwszego stopnia na nowym kierunku "stosowana psychologia zwierząt" na wielu atrakcyjnych specjalizacjach. Na studiach podyplomowych organizowanych przez Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń w Warszawie.

partner

foto-psy.pl

Wykonuję sesje fotograficzne psów (i innych zwierząt domowych) w studiu i w plenerze. Zapraszam na sesję! Będzie mi miło sfotografować Twojego Zwierzaka 🙂

partner

gravitec

Przykuj uwagę swoich klientów dzięki powiadomieniom push.

partner

MIasto stołeczne warszawa

Zadanie publiczne “Opieka nad zwierzętami bezdomnymi oraz kotami wolno żyjącymi z terenu w.st. Warszawy oraz zapobieganie bezdomności zwierząt” realizowane w 2022 roku jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Miasta Stołecznego Warszawa

partner

vege vege

Firma VegeVege powstała w lipcu 2012 roku. W wegańskim sklepie internetowym założonym przez weganina oferujemy wyłącznie wegańskie produkty i w 99% z certyfikatami BIO (czyli ekologiczne, więc faktycznie jest to sklep ze zdrową żywnością ale wegańską).

partner

Semcore agencja SXO - logo Semcore

SEMCORE

Semcore to jedna z najlepszych agencji SXO w Polsce. Zwiększa widoczność stron w wynikach Google, pozyskuje ruch i zamienia go w sprzedaż. Ich strategie marketingowe łączą pozycjonowanie, content i UX.

partner

Grupa iCEA

Grupa iCEA jest liderem branży SEM&SEO oraz pierwszą agencją SEO360 w Polsce. Przez lata wyspecjalizowaliśmy się w pozycjonowaniu klientów z segmentu e-commerce. W biznesie stawiamy na relację z klientem – to on jest w centrum naszych działań. Nasza firma to nie tylko gwarancja jakości, ale dostęp do ponad 300 specjalistów na trzech kontynentach — europejskim, azjatyckim i amerykańskim.

Skip to content