VIVA

Stop łańcuchom, pseudhodowlom i bezdomności zwierząt
Podpisz projekt ustawy
Trwa walka o konie z Morskiego Oka!
Zobacz więcej
Ratujemy tysiące zwierząt każdego roku
Przekaż darowiznę na pomoc
Previous slide
Next slide

nasze KAMPANIE

Od pierwszego dnia wojny w Ukrainie, wspieramy ukraińskie organizacje ratujące zwierzęta. Działamy także w Polsce, pomagając uchodźcom ze zwierzętami. Zobacz, co dokładnie robimy i sprawdź, jak możesz się zaangażować we wsparcie dla Ukrainy.

WSPIERAJ NASZE DZIAŁANIA

Prowadzimy działalność charytatywną i edukacyjną. Opiekujemy się zwierzętami bezdomnymi, porzuconymi lub okrutnie traktowanymi. Wspieramy działania mające na celu ochronę środowiska. Propagujemy i upowszechniamy informacje na temat wegańskiego stylu życia oraz żywienia.

Dołącz do nas

Chcesz razem z nami pomagać zwierzętom? Dołącz do wolontariuszy Viva!

Dołącz do grupy W SWOIM MIEŚCIE

Każda osoba, niezależnie od wieku, miejsca zamieszkania, posiadanych umiejętności i ilości wolnego czasu, może działać na rzecz zwierząt. Zobacz czym się zajmujemy i dołącz do jednej z grup lokalnych.

SCHRONISKO W KORABIEWICACH

Od 2012 roku prowadzimy wyjątkowe schronisko we wsi pomiędzy Warszawą a Łodzią. Opiekujemy się psami, kotami, kurami, końmi, krowami, owcami, kozami, świniami oraz lisami uratowanymi z ferm futerkowych. Razem z wolontariuszami robimy co w naszej mocy, aby schronisko było dla zwierząt przyjazną przystanią w drodze do nowego domu.

Realizujemy trzyletni projekt wzmacniający wolontariat w naszej Fundacji dofinansowany ze środków Korpusu Solidarności – Rządowego Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Systematycznego na lata 2018-2030.

Wesprzyj nas

WSPIERAJ NASZE DZIAŁANIA

Jesteśmy organizacją, która nie działa dla zysku. Przekazywane nam środki wykorzystujemy z uważnością na różnorodne działania na rzecz zwierząt m.in. opiekę i leczenie weterynaryjne, prowadzenie postępowań sądowych oraz interwencji w sprawach o znęcanie się nad zwierzętami. Prowadzimy również zakrojone na szeroką skalę kampanie i akcje informacyjne propagujące etyczne traktowanie zwierząt.

Skip to content