VIVA

ADOPCIAKI.PL

Adopciaki to program zrzeszający wolontariuszy prowadzących domy tymczasowe dla bezdomych psów i kotów. Pod naszym okiem zwierzaki uczą się życia z człowiekiem. A kiedy są już gotowe do adopcji, szukamy im domów na stałe.

O NAS

Jesteśmy grupą prywatnych osób, wolontariuszy działających w ramach Fundacji Viva! Prowadzimy Domy Tymczasowe dla bezdomnych zwierząt.Koszt utrzymania zwierzaka w domu tymczasowym to, w zależności od jego wielkości i stanu zdrowia fizycznego i psychicznego, od 200 do 500 złotych miesięcznie (karma, opieka weterynaryjna, pomoc behawiorysty). Nie mamy dotacji z budżetu, koszty pokrywamy z własnych, prywatnych środków oraz dzięki szczodrości darczyńców.

Przyjmujemy pod swój dach bezdomne psy i koty, zwłaszcza te, które mają małą szansę na adopcję. Oswajamy je z człowiekiem, pod naszym okiem nabierają zaufania i pewności siebie. Badamy je weterynaryjnie i leczymy, jeśli trzeba. Zapewniamy im wyżywienie dobrane do stanu zdrowia. W trudnych przypadkach korzystamy z pomocy profesjonalnych behawiorystów. A kiedy są już gotowe do adopcji, szukamy im domów.

SUBSKRYBUJ NAS!

Skip to content