VIVA

SCHRONISKO W KORABIEWICACH

Od 2012 roku prowadzimy niezwykłe schronisko we wsi pomiędzy Warszawą a Łodzią. Opiekujemy się nie tylko psami i kotami ale także kurami, końmi, krowami, owcami, kozami, świniami oraz lisami uratowanymi z ferm futerkowych. Koszty miesięczne naszego schroniska to ok. 130 tysięcy złotych. Nie mamy stałego wsparcia od okolicznych gmin, utrzymujemy się z datków prywatnych osób.

O NAS

Dowiedz się więcej o naszym schronisku

Previous slide
Next slide


Pod opieką schroniska na co dzień przebywa ponad 300 zwierząt różnych gatunków. Dbamy aby wszystkie miały jak najlepsze warunki życia i były karmione dobrej jakości karmą, potrzebną dla ich zdrowia. Zwierzęta leczymy bez względu na koszty - również u specjalistów. Chcemy podnosić świadomość na temat odpowiedzialnego i empatycznego traktowania zwierząt dlatego do naszego schroniska zapraszamy wycieczki szkolne, wolontariat pracowniczy oraz inne grupy np. więźniów oraz młodzież z ośrodków wychowawczych. Dołącz do wolontariuszy schroniska i razem z nami twórz prawdziwy azyl dla zwierząt!

dołącz do wolontariuszy

WOLONTARIAT W SCHRONISKU

Jako wolontariusze robimy wszystko, aby schronisko było dla zwierząt przyjazną przystanią w drodze do nowego domu. Pomagamy zwierzętom, które są spragnione towarzystwa człowieka. Sprzątamy, pielęgnujemy i uczymy prawidłowych zachowań, promujemy zwierzaki i pomagamy znaleźć im nowy dom. Albo po prostu zabieramy psy na długie spacery po pięknych okolicznych lasach! Chcesz dołączyć do miejsca, gdzie każda pomocna dłoń jest na wagę złota? Zapraszamy!

.
Previous slide
Next slide
Skip to content