VIVA

Zwierzaki z Mińska

Jesteśmy grupą wolontariuszy z Mińska Mazowieckiego, Warszawy i Krakowa. Nasze działania skupiają się na terenie Mińska Mazowieckiego i okolicznych gmin. Koncentrujemy się głównie na wyłapywaniu i sterylizacji bezdomnych i wolnożyjących kotów i psów.

O NAS

Zwierzaki z Mińska istnieją od ponad jedenastu lat. Każdego roku ratujemy dziesiątki zwierząt z ulicy, głównie kotów - dzięki naszym fanom, zbiórkom i licytacjom darów opłacamy ich leczenie, kastrację, profilaktykę, znajdujemy domy tymczasowe i szukamy odpowiedzialnych domów. Finansujemy też często leczenie zwierząt właścicielskich, żeby ulżyć im w bólu, dać szansę na życie i zdrowie. Organizujemy akcje darmowych kastracji na terenie Mińska i okolicznych wsi, rozpowszechniamy na ten temat ulotki, dokarmiamy bezdomniaki, wyłapujemy koty na kastrację, rozdajemy ludziom karmę z darów, dbamy o karmicielki. Mamy też pod opieką 10 psów w hotelach, w większości niestety zupełnie nieadopcyjnych.

W Zwierzakach z Mińska działają wolontariusze z Mińska Mazowieckiego, Warszawy oraz Krakowa. Środki pozyskujemy ze zbiórek, aukcji, wyprzedaży garażowych, z 1,5% podatku, sprzedaży kalendarza charytatywnego oraz bazarku charytatywnego, który za pośrednictwem Facebooka prowadzi nasz zwierzak od zadań specjalnych - Kot Bazarkowy. Na bazar tędy: https://facebook.com/groups/bazarekzzm 😼🩷 Wsparcie dla Zwierzaków z Mińska to realna poMOC. Możesz wesprzeć nasze działania i odmienić los potrzebujących pomocy zwierząt. Daj nam w łapkę! Darowizny przekazane na nasze subkonto możesz odliczyć od podatku podczas składania rocznego zeznania PIT.

SUBSKRYBUJ NAS!

Skip to content