VIVA

04.10.2005 – Impreza na rzecz bezdomnych zwierząt w Le Madame – zapraszamy!

Zapraszamy na kolejną imprezę z cyklu comiesięcznych imprez organizowanych przez klub Le Madame i Fundację Viva! Akcja dla zwierząt. Ich celem jest zwrócenie uwagi na problem wykorzystywania zwierząt przez ludzi oraz zbieranie funduszy na walkę o ich prawa.<br />Niewiele osób ma świadomość jakie są konsekwencje wyboru ich diety. Prawdziwe oblicze przemysłu mięsnego jest skrupulatnie zacierane. Naszym celem jest pokazywanie, że estetycznie opakowany produkt kiedyś był czującym i wrażliwym zwierzęciem, które hodowane w złych warunkach w okrutny sposób traci życie by znaleźć się na talerzu.

Zapraszamy do zabawy, zagraja DJ CUBA i DJ RadiO. Na miejscu można będzie nabyć dania wegetariańskie. Planujemy również projekcję filmów o tematyce prozwierzęcej w tym PEACEABLE KINGDOM ktory jeszcze nie byl w Polsce pokazywany.

Wstęp 5 złotych, 04.10.2005 – 20:00, klub Le Madame w Warszawie ul. Koźla 12
<br />
Strona DJ CUBA
<a href="http://www.euphoria.pl/takeit.php" target="_blank">www.euphoria.pl/takeit.php</a>

<b>Pobierz, wydrukuj i rozwieś plakaty!</b> <a href="http://www.viva.org.pl/fileadmin/images/newsy/plakatlemadamestarachowice.pdf" target="_blank">www.viva.org.pl/fileadmin/images/newsy/plakatlemadamestarachowice.pdf</a>

Skip to content