VIVA

Impreza na rzecz zwierząt w Le Madame 6.12 20:00

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

6 grudnia odbędzie się Mikołajkowa Viva! Party W Klubie Le Madame przy ul. Koźlej 12. Każdy z gości klubu może stać się Mikołajem dla bezdomnych zwierząt wykupując za 5 zł bilet na świąteczną imprezę Viva! Party startującą o godz. 20.00! <br />Mikołajki dla zwierząt

6 grudnia odbędzie się Mikołajkowa Viva! Party W Klubie Le Madame przy ul. Koźlej 12. Każdy z gości klubu może stać się Mikołajem dla bezdomnych zwierząt wykupując za 5 zł bilet na świąteczną imprezę Viva! Party startującą o godz. 20.00!

Najbliższe party odbędzie się w brzmieniu jazzowo-funkowym w ramach projektu muzycznego &#8222;ŚWINIE 3&#8221;. Wieczór wypełniony zostanie muzyką 3 kapel i ich wspólnych aranżacji. Uzupełnieniem wieczoru &#8222;dla ducha&#8221; będzie projekcja filmów dotyczących praw zwierząt, oraz smakiem i zapachem wegetariańskich potraw &#8222;dla ciała&#8221;. Dochód z najbliższej akcji zostanie przekazany na schronisko p. Bożeny Wahl – Fundacji Ostatniej Szansy.

W przytulisku p. Bożeny jest już ponad 700 zwierząt. Każdego miesiąca są potrzebne ogromne pieniądze na jedzenie, szczepienia i opiekę nad zwierzętami. Dla pomocy zwierzętom p. Bożena Wahl założyła fundację wspierającą jej działalność, ale środki na utrzymanie przytuliska zdobywa także poprzez malowanie psich portretów. Sprzedaje je w umówionych terminach w starej warszawskiej pracowni na Piwnej 7 m 5. Pozyskanie środków jest szczególnie ważne przed najbliższą straszną zimą &#8211; zapewnią one możliwość zakupu węgla oraz jedzenia dla psów.

Fundacja Viva! organizuje cykliczne, w każdy pierwszy wtorek miesiąca, imprezy Viva! Party w Klubie Le Madame. Jest to wspólna z klubem, stała akcja mająca na celu pomoc zwierzętom. Dochód z każdej imprezy jest przekazywany dla innego schroniska dla bezdomnych zwierząt. Co miesięczne spotkania mają także na celu zwrócenie uwagi na prawa zwierząt, traktowanie i wykorzystywanie ich przez człowieka. Dochód z imprez przeznaczany jest na pomoc bezdomnym zwierzętom oraz kampanie informacyjne w walce o ich prawa.
<br />
SCIAGNIJ, WYDRUKUJ i ROZWIEŚ PLAKATY !
<a href="http://www.viva.org.pl/fileadmin/images/plakat_lemadame_wahl.jpg" target="_blank">www.viva.org.pl/fileadmin/images/plakat_lemadame_wahl.jpg</a>