VIVA

MiniGranty Fundacji Viva – wybraliśmy zwycięskie projekty

W ramach projektu “Wolontariat na cztery łapy”, przyznaliśmy 5 MiniGrantów Viva na autorskie pomysły naszych grup wolontariackich. Poznaj tegorocznych zwycięzców!

MiniGranty Viva 2024

  1. Live cooking show łódzka grupa aktywistyczna, w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Wege,  zorganizuje 24 maja otwarty pokaz gotowania w jednym z największych parków w Łodzi.
  2. Warsztat „Pierwsza pomoc dla Zwierząt” warszawska grupa aktywistyczna weźmie udział w warsztatach z udzielania pierwszej pomocy zwierzętom.
  3. Kastrujemy bezdomność – Pomorski Koci Dom Tymczasowy przeprowadzi akcję edukacyjną na temat kastracji i zapobiegania bezdomności zwierząt.
  4. Dzień Psa w Korabkach Wolontariusze Schroniska w Korabiewicach zorganizują 30 czerwca 2024 otwarte wydarzenie promujące schronisko i zwierzęta do adopcji.
  5. Odkrywając Świat Gryzoni – to niezwykły projekt ogólnopolskiej grupy Viva Gryzonie, która poprowadzi cykl edukacyjny dla uczniów szkół podstawowych.

Te pomysły to zaledwie mikroskopijna część działań, które na co dzień prowadzą wolontariusze naszej Fundacji w całej Polsce.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zajrzyj na stronę https://viva.org.pl/wolontariat/ i dowiedz się co robimy.

Więcej o projekcie „Wolontariat na 4 łapy” – https://viva.org.pl/wolontariat-na-4-lapy

Projekt finansowany ze środków Korpusu Solidarności – Rządowego Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Systematycznego na lata 2018-2030.

Skip to content