VIVA

Myśl globalnie – działaj lokalnie! Dołącz do grona aktywistów Vivy!

Działania naszych aktywistów wychodzą daleko poza Warszawę, w której mamy siedzibę.  W kilkunastu miastach w Polsce funkcjonują nasze grupy lokalne zrzeszające wolontariuszy czynnie realizujących założenia naszej organizacji.  Grupy aktywistyczne w swoich lokalnych środowiskach promują prawa zwierząt i dietę wege, organizują akcje uliczne, pokazy filmów wykłady, imprezy kulinarne, a także współpracują z władzami i społecznościami, aby  zmieniać lokalne środowisko na bardziej przyjazne zwierzętom.

3a
5
10
16
2

Obecnie w  Polsce działała 16 grup lokalnych  w miastach: Bełchatów, Białystok ,Bydgoszcz,  Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź , Olsztyn, Piła, Poznań, Rzeszów, Słupsk, Stargard, Warszawa, Wrocław. W ramach grup lokalnych współpracuje  z nami ponad 215 wolontariuszy!

Tylko w 2017 roku grupy lokalne zorganizowały łącznie 218 akcji – happeningi, akcje uliczne, protesty pod cyrkami, wykłady, czy imprezy kulinarne. Grupy lokalne pojawiają się także ze stoiskiem informacyjnym podczas wielu lokalnych wydarzeń kulturalnych i społecznych.

6
8
9
15
12
11

Trzy razy w roku aktywiści z całej Polski spotykają się na zjazdach podczas których biorą  udział w szkoleniach i warsztatach doskonalących ich umiejętności organizacyjne, komunikacyjne i wzbogacają wiedzę merytoryczną w zakresie działań fundacji. W wakacje zjazd odbywa się w naszym schronisku w Korabiewicach.

Działaj z nami! Zacznij z nami zmieniać swoje miasto!

Napisz do Magdy, koordynatorki grup lokalnych: magda.j@viva.org.pl

1
14
4
Skip to content