VIVA

Limitowana edycja szalików od SCARfY dla Fundacji Viva!

Jak pomóc zwierzętom, jednocześnie wyrażając siebie poprzez modę?


Na genialny pomysł wpadła marka SCARY.LTD, która, wraz z niezwykle uzdolnioną tatuatorką, Izabellą Dawid Wolf (Devilsclaws), stworzyła akrylowe szaliki dla miłośników zwierząt.
Oryginalny wzór i wolny od składników zwierzęcych materiał (98% akryl, 2% elastan), łączą w sobie to, co zwolennicy wyrazistych dodatków lubią najbardziej.

Scary.LTD proponuje oryginalne, wegańskie szaliki dla miłośników zwierząt. Wzór autorstwa Izabelli Dawid Wolf przedstawia koty i psy. 10 zł z każdego szalika, Scary.LTD przeznaczy dla Fundacji Viva.
Kozy z Korabiewic pozują do zdjęć w ramach sesji promującej szaliczki SCARfY


Scary.LTD mówi “STOP” nudnej i szarej zimie – wybierz wegański szalik, który pomaga!

Szaliczki od Scary.LTD wyróżniają: neonowe kolory i niecodzienny wzór dla miłośników psów (po jednej stronie) lub kotów (po drugiej stronie szalika). Ponadto, szaliki są w całości produkowane w Polsce, a ich ilość jest ograniczona więc warto pospieszyć się z zakupem!

Co ważne – zakup szalika to także realna pomoc dla zwierząt bo marka Scary.LTD przekazuje 10 zł od każdej sprzedanej sztuki na rzecz Fundacji Viva!

Szalik do Scary.LTD - oryginalny dodatek dla osób ceniących niebanalny design i etyczną produkcję. Wzór zaprojektowany przez Izabellę Dawid Wolf. 10 zł z każdego szalika trafi do Fundacji Viva.
Szalik do Scary.LTD - oryginalny dodatek dla osób ceniących niebanalny design i etyczną produkcję. Wzór zaprojektowany przez Izabellę Dawid Wolf. 10 zł z każdego szalika trafi do Fundacji Viva.

Firma deklaruje, że zwierzęta to przyjaciele, dlatego zachęcamy do zakupów i wsparcia tej przemiłej inicjatywy.

Dziękujemy marce Scary.LTD za wsparcie!

Szaliki od SCARfY zaprojektowane przez Izabellę Dawid Wolf - aż 10zł z każdego szalika trafi do zwierząt! Kup wegański szalik, ochroń się przed zimnem i pomóż zwierzętom!
Kozy z Koziego Raju polecają szaliki od SCARY.LTD!

Na zdjęciach najlepsi modele, czyli kozy z Koziego Raju w Schronisku w Korabiewicach. Więcej o kozach i o tym, dlaczego wolą szczęśliwych ludzi, poczytacie u nas na blogu TUTAJ.

Szaliki SCARfY i więcej informacji o nich, znajdziesz w sklepie internetowym Scary.LTD

Chcesz wesprzeć nasze działania w inny sposób? Zobacz, jak możesz to zrobić – TUTAJ. Dziękujemy!

Skip to content