VIVA

Limitowana edycja szalików od SCARfY dla Fundacji Viva!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jak pomóc zwierzętom, jednocześnie wyrażając siebie poprzez modę?


Na genialny pomysł wpadła marka SCARY.LTD, która, wraz z niezwykle uzdolnioną tatuatorką, Izabellą Dawid Wolf (Devilsclaws), stworzyła akrylowe szaliki dla miłośników zwierząt.
Oryginalny wzór i wolny od składników zwierzęcych materiał (98% akryl, 2% elastan), łączą w sobie to, co zwolennicy wyrazistych dodatków lubią najbardziej.

Scary.LTD proponuje oryginalne, wegańskie szaliki dla miłośników zwierząt. Wzór autorstwa Izabelli Dawid Wolf przedstawia koty i psy. 10 zł z każdego szalika, Scary.LTD przeznaczy dla Fundacji Viva.
Kozy z Korabiewic pozują do zdjęć w ramach sesji promującej szaliczki SCARfY


Scary.LTD mówi “STOP” nudnej i szarej zimie – wybierz wegański szalik, który pomaga!

Szaliczki od Scary.LTD wyróżniają: neonowe kolory i niecodzienny wzór dla miłośników psów (po jednej stronie) lub kotów (po drugiej stronie szalika). Ponadto, szaliki są w całości produkowane w Polsce, a ich ilość jest ograniczona więc warto pospieszyć się z zakupem!

Co ważne – zakup szalika to także realna pomoc dla zwierząt bo marka Scary.LTD przekazuje 10 zł od każdej sprzedanej sztuki na rzecz Fundacji Viva!

Szalik do Scary.LTD - oryginalny dodatek dla osób ceniących niebanalny design i etyczną produkcję. Wzór zaprojektowany przez Izabellę Dawid Wolf. 10 zł z każdego szalika trafi do Fundacji Viva.
Szalik do Scary.LTD - oryginalny dodatek dla osób ceniących niebanalny design i etyczną produkcję. Wzór zaprojektowany przez Izabellę Dawid Wolf. 10 zł z każdego szalika trafi do Fundacji Viva.

Firma deklaruje, że zwierzęta to przyjaciele, dlatego zachęcamy do zakupów i wsparcia tej przemiłej inicjatywy.

Dziękujemy marce Scary.LTD za wsparcie!

Szaliki od SCARfY zaprojektowane przez Izabellę Dawid Wolf - aż 10zł z każdego szalika trafi do zwierząt! Kup wegański szalik, ochroń się przed zimnem i pomóż zwierzętom!
Kozy z Koziego Raju polecają szaliki od SCARY.LTD!

Na zdjęciach najlepsi modele, czyli kozy z Koziego Raju w Schronisku w Korabiewicach. Więcej o kozach i o tym, dlaczego wolą szczęśliwych ludzi, poczytacie u nas na blogu TUTAJ.

Szaliki SCARfY i więcej informacji o nich, znajdziesz w sklepie internetowym Scary.LTD

Chcesz wesprzeć nasze działania w inny sposób? Zobacz, jak możesz to zrobić – TUTAJ. Dziękujemy!