VIVA

Electronic Arts i Fundacja VIVA! Akcja Dla Zwierząt w wyjątkowej współpracy z okazji premiery Dodatku do The Sims 4!

Electronic Arts łączy siły z Fundacją VIVA! i wspiera nas w codziennej opiece nad potrzebującymi zwierzętami.

Współpraca zaowocuje między innymi wprowadzeniem do sprzedaży limitowanej serii skarpetek z motywem inspirowanym najnowszym Dodatkiem do The Sims 4. Całkowity dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na cele statutowe Fundacji.

Grafika przedstawia logo dodatku do gry The Sims 4 Ranczo, oraz logo kampanii Ratuj Konie, prowadzonej przez Fundację Viva!

Wirtualne ranczo i realna pomoc

Electronic Arts Polska, wydawca  najpopularniejszego na świecie symulatora życia, ogłosiło dziś nawiązanie współpracy z polską  Fundacją Viva! Akcja Dla Zwierząt. Wyjątkowe partnerstwo wesprze przede wszystkim działania prowadzone na rzecz pomocy koniom. To te zwierzęta są głównymi bohaterami najnowszego dodatku do The Sims 4™ Ranczo. Dodatek zadebiutuje już 20 lipca na konsolach PlayStation, Xbox oraz na PC/Mac.

Współpraca ma za zadanie promować dobre nawyki ze świata wirtualnego w rzeczywistości. Kluczowym momentem kampanii będzie wprowadzenie do sprzedaży  limitowanej serii skarpet The Sims 4 x VIVA! inspirowanych dodatkiem. Produkty dostępne są już w oficjalnym sklepie online fundacji. Całkowity dochód ze sprzedaży wyjątkowych skarpetek zostanie przekazany na cele organizacji, aby wspomóc jej codzienną pracę na rzecz ich podopiecznych, w tym koni. Skarpetki wyprodukowała firma KABAK.

Grafika przedstawia limitowany model skarpetek inspirowanych dodatkiem do gry The Sims 4 - Ranczo, oraz logo gry The Sims 4 i kampanii Fundacji Viva!, Ratuj Konie. Skarpetki są dostępne w sklepiku online fundacji.

Electronic Arts edukuje wspólnie z Vivą!

To nie wszystko: współpraca Electronic Arts i Fundacji VIVA! nie skończy się na pojedynczym działaniu. Po premierze Dodatku The Sims 4 Ranczo obie strony będą kontynuować partnerstwo. Electronic Arts ufunduje wyjątkową przestrzeń, która będzie stanowić platformę dla działań edukacyjnych, wydarzeń i inicjatyw. Ich zadaniem będzie zwiększenie świadomości na temat dobrostanu zwierząt i promowanie pozytywnych nawyków w opiece nad zwierzętami. Obydwie strony tej wyjątkowej współpracy są przekonane, że siła i wpływ gier mogą posłużyć jako podstawa do budowy lepszego świata. Zarówno dla ludzi, jak i zwierząt oraz do kształtowania wartościowych postaw społecznych.

”Cieszymy się bardzo ze współpracy z twórcami kultowej gry The Sims. Zarówno ze wsparcia finansowego, bez którego nie da się pomagać zwierzętom, jak również z możliwości dotarcia do nowej grupy osób z prozwierzęcym przekazem. Bardzo ważne było dla nas, że gra oferuje rozrywkę, która promuje pozytywne zachowania wobec zwierząt”. – powiedział Cezary Wyszyński, prezes Fundacji Viva!

Co czeka na graczy w dodatku The Sims 4 – Ranczo?

W The Sims 4 Ranczo na graczy czeka ciężka praca i dobra zabawa, a to wszystko razem z nowymi członkami wirtualnej rodziny i na własnym kawałku ziemi. Simomaniacy będą teraz mogli zadbać nie tylko o Simów, ale także o konie, które dla wielu z nich będą pełnoprawnymi członkami rodziny. Dbanie o domowników, zarówno tych ludzkich jak i zwierzęcych, zaspokajanie ich potrzeb oraz zapewnienie poczucia bezpieczeństwa, to zadania tak samo ważne w świecie wirtualnym jak i rzeczywistym. Właśnie dlatego Electronic Arts do tej wyjątkowej współpracy wybrało Fundację VIVA!, która już od ponad 20 lat jest jedną z najważniejszych organizacji walczących o godne życie zwierząt w Polsce.

Kolejne informacje dotyczące partnerstwa i działań podejmowanych przez Electronic Arts Polska i Fundację VIVA! Akcja Dla Zwierząt, zostaną podane już wkrótce. Zapraszamy do bieżącego śledzenia oficjalnych kanałów Fundacji, gdzie udostępniono m.in. informacje dotyczące dostępności limitowanej edycji skarpet.

O Electronic Arts:

Electronic Arts (NASDAQ: EA) jest światowym liderem w dziedzinie cyfrowej rozrywki interaktywnej. Spółka tworzy i dostarcza gry, treści i usługi online na konsole podłączone do Internetu, urządzenia mobilne i komputery osobiste.

W roku fiskalnym 2022 EA odnotowała dochód netto GAAP w wysokości około 7 miliardów dolarów. EA, z siedzibą w Redwood City w Kalifornii, jest znana z portfolio uznanych przez krytyków, wysokiej jakości marek, takich jak EA SPORTS™ FC, Battlefield™, Apex Legends™, The Sims™, Madden NFL, EA SPORTS™ FIFA, Need for Speed™, Titanfall™, Plants vs. Zombies™ i F1®. Więcej informacji o EA można znaleźć na stronie www.ea.com/news.

EA, EA SPORTS, logo EA SPORTS, Battlefield, Apex Legends, The Sims, Need for Speed, Titanfall i Plants vs. Zombies są znakami towarowymi Electronic Arts Inc. John Madden, NFL, FIFA i F1 są własnością odpowiednich właścicieli i zostały użyte za zgodą. FIFA i oficjalne logo licencjonowanego produktu FIFA są prawami autorskimi i/lub znakami towarowymi FIFA. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skip to content