VIVA

Wege Challenge 2021! Zrealizuj z nami roślinny styczeń.

Daj szansę diecie roślinnej. Nic nie tracisz a pomagasz zwierzętom. Dołącz do wydarzenia Wege Challenge 2021!

Dieta roślinna to bogactwo smaku, kolorów i zdrowia. Wystarczy spróbować, aby przekonać się jak wiele ma nam do zaoferowania. Wege Challenge 2021 pomoże to udowodnić i uwierzysz, że dieta roślinna jest odpowiednia także dla Ciebie. Spaghetti bolognese, kotlety w chrupiącej panierce, pizza, a może aromatyczne risotto? Wszystkie ulubione dania można przygotować w wersji roślinnej i co więcej będą one równie smaczne lub nawet smaczniejsze niż w wersji tradycyjnej.

roślinne wyzwanie 2021
Wege Challenge 2021

Wege Challenge 2021. Przejście na dietę roślinną jeszcze nigdy nie było tak proste!

Dołącz do naszego wydarzenia Wege Challenge 2021 i razem z kampanią Zostań Wege zrealizuj roślinny styczeń. Otrzymasz wsparcie merytoryczne oraz gotowy 30-dniowy program wege. Oczywiście, możesz zrealizować roślinny styczeń według własnych pomysłów i dodatkowo skorzystać ze wsparcia jakie oferuje nasz darmowy program Zostań Wege na 30 dni. Ponadto otrzymasz od nas bezpośrednie wsparcie w naszych social mediach oraz pisząc do nas na adres 30dni@.viva.org.pl. Nasz program bez wątpienia jest skuteczny, skorzystało już z niego ponad 175 tysięcy osób, sprawdź i Ty!

Plan noworocznego wyzwania:

Oto plan styczniowego wyzwania. 30 dni szybko minie, a w tym czasie uzyskasz niezbędną wiedzę na temat diety roślinnej, nauczysz się komponować zbilansowane, roślinne dania i poznasz wiele przepisów według których przygotujesz pyszne, roślinne potrawy. Część z nich na pewno trafi w Twój gust i smak.

  • 1 stycznia odpoczywamy i zbieramy siły.
  • 2-3 stycznia robimy zakupy i zapisujemy się do darmowego programu Zostań Wege na 30 dni. Podajemy e-mail na stronie zostanwege.pl.
  • 4 stycznia zaczynamy roślinny styczeń!

Odpowiednio zbilansowana dieta roślinna jest zdrowa dla człowieka na każdym etapie życia, spełnia zapotrzebowanie żywieniowe i może zapewniać korzyści zdrowotne przy zapobieganiu i leczeniu niektórych chorób – stanowisko Amerykańskiego Stowarzyszenia Żywienia i Dietetyki, największej organizacji naukowej zajmującej się żywieniem człowieka. 

Program Zostań Wege na 30 dni w ramach Wege Challenge 2021

Nasz darmowy program to każdego dnia cztery sprawdzone przepisy od najlepszych blogerek i blogerów. Według nich przygotujesz pyszne roślinne śniadanie, obiad, deser i kolację. Jeśli, któryś przepis nie trafi w Twój gust, odwiedź Facebook’a lub Instagram kampanii Zostań Wege, gdzie znajdziesz dużo różnorodnych przepisów. Ponadto w ramach programu codziennie otrzymasz dawkę wiedzy na temat diety roślinnej, ciekawostki o zwierzętach i linki do inspirujących publikacji i filmów.

Nie czekaj! Dołącz jeszcze dziś. Odważ się podjąć wyzwanie! Dla swojego zdrowia, zwierząt i przyszłości naszej planety. Zostań Wege na 30 dni … i dłużej!

Zostań Wege spot video
Skip to content