VIVA

Za nami kolejne działania w programie „Wolontariat na cztery łapy”!

W ramach trzyletniego projektu zaplanowaliśmy szereg działań rozwijających wolontariat w naszej Fundacji.

Za nami weekendowy zjazd uczestników programu „Wolontariat na 4 łapy”!

Podczas zjazdu rozmawialiśmy m.in. o naszej motywacji do bycia liderem pozytywnej zmiany i o tym jak rozmawiać z ludźmi aby sojuszników zwierząt było co raz więcej. Ćwiczyliśmy komunikację i zarządzanie projektami. A na koniec, w ramach niespodzianki (i zasłużonego odpoczynku!) wzięliśmy udział w tworzeniu własnego lasu… w słoiku!

Za nami wspaniały czas – pełen inspiracji, długich rozmów i wymiany doświadczeń. 

Celem projektu Wolontariat na cztery łapy jest wzmocnienie wolontariuszy Vivy, a co za tym idzie – naszych działań na rzecz zwierząt. 

Nasi wolontariusze angażują się w bardzo różnorodne działania – od prowegańskich akcji ulicznych, przez opiekę nad zwierzętami, pisanie do magazynu Vege, po wolontariat w naszym schronisku w Korabiewicach.

W ramach projektu przyznaliśmy m.in. nagrody dla wyróżnionych wolontariuszy oraz 5 minigrantów na realizację ich autorskich pomysłów.

Chcesz dowiedzieć się wiecej o projekcie? Zajrzyj na stronę: www.viva.org.pl/wolontariat-na-4-lapy

Chcesz dołączyć do wolontariuszy Vivy?

Myślisz o wolontariacie na rzecz zwierząt? Zajrzyj na stronę www.viva.org.pl/wolontariat, wypełnij formularz zgłoszeniowy i dołącz do nas!

Realizację projektu prowadzi Marta Musiejewska. Kontakt: marta@viva.org.pl

Czas trwania projektu: 1 X 2023 – 31 VIII 2026.

Projekt dofinansowany ze środków Korpusu Solidarności – Rządowego Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Systematycznego na lata 2018-2030.

Skip to content