VIVA

25 maja 2008 – Wegetariańska Niedziela w Sopocie!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

25 maja br. w klubie Mandarynka w Sopocie (ul. Bema 6), start godz. 12:00 odbędzie się kolejna edycja Wegetariańskiej Niedzieli. Zapraszamy Was na jedyną w swoim rodzaju wegetariańska imprezę – wszystko co z wegetarianizmem związane w jednym miejscu: prezentacja organizacji promujących wege i prawa zwierząt, wykłady i pokazy gotowania, mnóstwo pysznego jedzonka i wiele innych atrakcji!<br />Odwiedzi nas Czarek Wyszyński z Fundacji Viva!, Kasia Ejsmond z czasopisma Vege, którzy opowiedzą o tym, jak aktywnie działać na rzecz zwierząt.

Będzie także doktor nauk medycznych, wegetarianin &#8211; Janusz Szeluga z wykładem pt. Wegetarianizm, a sprawność mózgu. Projektanci mody i wegetarianie – Jola Słoma i Mirek Trymbulak opowiedzą o wegetarianizmie w modzie. Imprezę zakończy smakowity pokaz gotowania. Oprócz tego: stoiska organizacji pozarządowych, kącik dla dzieci, wege literatura i gadżety, prawdziwa wegetariańska uczta i wiele innych niespodzianek!

Organizatorzy: Fundacja Viva!, Stowarzyszenie Empatia, Stowarzyszenie Wege Aktywni
Sponsorzy: Mandarynka, Avocado, City Rockers, Bar Wegetariański SKM Żabianka i ul. Długa, Polsoja, BioRaj, Dr Soya, Dary Natury, Kania
Patroni medialni: Vege, Trojmiasto.pl, Miasto Dzieci, Lifebar.pl, Anonse

<br />Więcej: <a href="http://www.wege3miasto.org" target="_blank">www.wege3miasto.org</a>
kontakt: mailto:j.krupicka@empatia.pl