VIVA

Ciasto w miasto II – nie tylko w Warszawie!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Każdy z nas kocha ciasta i ciasteczka. Wszyscy chcemy pomagać zwierzętom. Najedz się do syta słodkościami i pozwól w ten sposób Fundacji Viva! dalej pomagać zwierzętom. Podczas pierwszej edycji na własne oczy przekonaliście się, że weganie upieką wszystko. Czy uda im się to powtórzyć? <br />Już 5 grudnia, tuż przed Mikołajkami, będziecie mieć okazję nie tylko znów się nasłodzić, osłodzić i przesłodzić, lecz również zakupić słodkie upominki dla swoich bliskich. Na miejscu również loteria fantowa i wymienialnia prezentów!

Wszystkie wypieki będą w 100% roślinne. Większość mięsa, jaj i mleka pochodzi z okrutnego chowu przemysłowego. Że można zjeść smaczny bezmięsny obiad – to wie każdy. Ale bez jaj i puszyście, bez mleka i kremowo? Kto pamięta i nie pamięta jak, niech koniecznie zjawi się 5 grudnia w warszawskiej Hydrozagadce (ul. 11 listopada 22) i wrocławskim Falansterze (ul. Św. Antoniego 23) lub 3 grudnia w łódzkiej Klubokawiarni Owoce i Warzywa (ul. Traugutta 9).

Nie musicie się bać zbędnych kalorii – na miejscu w Warszawie grają djanes z Awarii Żelazka a we Wrocławiu djane Za mało miejsca na dysku C! Spodziewajcie się więc super muzyki do tańczenia i spalania kalorii!

W Warszawie i Wrocławiu startujemy o 16, w Łodzi impreza odbywać się będzie w godzinach 10-18. Całkowity dochód ze sprzedaży smakołyków zostanie przeznaczony na prowadzenie kampanii Fundacji Viva! – Chów przemysłowy śmierdzi. W trakcie pierwszej edycji w Warszawie uzbieraliśmy 1248 złotych.

Bardzo dziękujemy firmie Polsoja za przekazanie produktów !<br><br />