VIVA

Fundacja Viva! na VIII Międzynarodowych Targach Zoologicznych Zoomarket 2009

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

W dniach 11 – 13 września w godz. 10 – 17, w Warszawie, w Pałacu Kultury i Nauki odbędą targi dla miłośników zwierząt połączone z wieloma akcjami na rzecz czworonogów. W tym przedsięwzięciu swój udział ma też nasza Fundacja.
<br />Podczas organizowanych targów nasza Fundacja ma propozycję dla najmłodszych miłośników zwierząt, a szczególnie dzieci kochających świnki morskie! Na naszym stoisku usytuowanym obok wystawy rasowych świnek morskich, będzie można wziąć udział w konkursie rysunkowym &#8222;Moja Super Świnka&#8221;, którego rozstrzygnięcie nastąpi w niedzielę o godz. 12.00. Laureaci najpiękniejszych prac otrzymają wspaniałe nagrody &#8211; gry komputerowe &#8222;Załoga G&#8221; oraz upominki od Fundacji.

Viva! na targach będzie miała również własne stoisko informacyjne z materiałami poszczególnych kampanii, będzie można podpisać nasze petycje czy bezpośrednio nabyć artykuły sprzedawane przez nasz sklepik (dochód zostanie przeznaczony na pomoc zwierzętom). Każdego naszego sympatyka zapraszamy do dowiedzenia naszego stoiska i włączenia się w nasze działania!

Targi ZOOMARKET to impreza przeznaczona dla wszystkich zainteresowanych tematyką zwierzęcą, zarówno dzieci jak i dorosłych. Przez trzy dni trwania targów zwiedzający mają okazje obejrzeć między innymi Międzynarodową Wystawę Kotów Rasowych, wziąć udział w wyborach najładniejszego kota i najsympatyczniejszego kundla stolicy. Targi uświetnią także: pokazy felinoterapii, konsultacje, sesje edukacyjne dot. bezpłatnego czipowania psów oraz pozostałej działalności UM i jej jednostek w ochronie i służbie zwierząt, stoisko Urzędu Miasta Warszawy.

Zapraszamy do odwiedzenia targów i naszego stoiska!

<br /><a href="http://www.zoomarket.ztw.pl/" target="_blank">www.zoomarket.ztw.pl/</a>