VIVA

Kampania „STERYLIZACJA – TAK!”

Czy jesteś w stanie swojemu psu lub kotu wytłumaczyć, co to jest antykoncepcja? Twój pies/kot może w ciągu roku spłodzić ponad 50 szczeniąt/100 kociąt &#8211; wychowasz je wszystkie? A może warto znaleźć inny sposób zapobiegania niekontrolowanemu rozmnażaniu?<br />Nasza Fundacja właśnie rozpoczyna w ramach kampanii &#8222;Wybierz Miśka&#8221; dużą akcję promującą sterylizację jako najskuteczniejszą metodę zapobiegania bezdomności wśród zwierząt. Ze środków Urzędu miasta stołecznego Warszawy, została sfinansowana akcja informacyjna adresowana do mieszkańców stolicy. Plakaty i ulotki zostaną przekazane do lecznic weterynaryjnych, sklepów zoologicznych i urzędów gmin. Plakaty promujące trafią także do środków transportu miejskiego. Obszerne materiały dotyczące zalet sterylizacji, fakty obalające mity i inne przydatne informacje zamieściliśmy zarówno w ulotkach kampanii jak i na stronach internetowych. 

Nie rozmnażaj cierpienia! 

Możesz nam pomóc w promocji akcji i zamówić bezpłatne materiały! Plakaty i ulotki promocyjne przeznaczone są do roznoszenia w miejsca, w których najczęściej bywają osoby kochające zwierzęta &#8211; lecznice weterynaryjne, sklepy zoologiczne, szkoły, domy kultury itp.
Każde miejsce jest dobre na pozostawienie ulotek, pod warunkiem, że otrzymamy zgodę właściciela i możemy mieć nadzieję że ulotki i nasza praca nie wyląduje za chwilę w koszu, bo wtedy nie pomoże to żądnemu czworonogowi. Zatem zanim pozostawimy ulotki warto zrobić sobie listę miejsc do odwiedzenia, zastanowić się ile ulotek będzie potrzebne (przyjmując średnio, że w jednym miejscu zostawimy ok. 20 ulotek). Oczywiście w mieście w roznoszeniu ulotek może brać udział więcej niż jedna osoba.  

Kiedy zbierzesz te informacje przyślij do nas maila na adres m.mikita@viva.org.pl z Twoimi danymi: imię i nazwisko, dokładny adres z kodem pocztowym i koniecznie napisz ile ulotek będziesz potrzebował do rozniesienia tzn. ile dasz radę poroznosić.  

Ulotki dostaniesz od nas przesyłką listową albo, jeśli masz możliwość bezpośredniego odebrania z biura to napisz lub zadzwoń i umów się z nami na termin ich odbioru. 

Zanim zostawisz ulotki a danym miejscu koniecznie porozmawiaj z właścicielem lub osobą odpowiedzialną za miejsce, przedstaw się, powiedz kilka słów o akcji i spytaj czy możesz zostawić ulotki i ile? Pamiętaj, też zawsze warto też podziękować za pomoc w imieniu naszej Fundacji i zwierząt, którym pomagamy.  

My również Tobie bardzo dziękujemy za pomoc i czekamy na dalszy kontakt!
 
Możesz też zamieścić na swojej stronie internetowej, forum lub innym miejscu inne materiały promocyjne.
<br />http://wybierzmiska.pl//index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=24&Itemid=94

Skip to content