VIVA

Lepiej Nago Niż W Futrze! [dla naszych pełnoletnich sympatyków]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Międzynarodowej sławy aktorka i seksowna supermodelka Joanna Krupa znana jest z wielu głośnych sesji fotograficznych na całym świecie. Jednak jest kreacja, której nigdy by nie założyła – futro. Pojawiająca się na okładkach niezliczonych czasopism urodzona w Polsce piękność nie kryje swych przekonań, dosłownie nie kryjąc swych wdzięków w najnowszych reklamach towarzyszących ostrej i wyróżniającej się kampanii PETA: „Wolę chodzić nago niż w futrze” (Rather Go Naked Than Wear Fur). W przeszłości akcję wspierały m.in. takie gwiazdy jak Kim Basinger i Pamela Anderson.
<br />Autorem umiejscowionej w Los Angeles sesji jest jeden z najlepszych fotografów wielkich gwiazd, Robert Sebree. Joanna mówi: &#8222;Nie ma nic seksownego w noszeniu czegoś, z czym w tak oczywisty sposób wiąże się bezsensowny ból i zabijanie&#8221;.
<br>
<br>
<br>
Zachęcamy do publikacji zdjęć, trzy wersje tej zmysłowej reklamy w dobrej jakości można zobaczyć i ściągnąć pod następującymi linkami:
<br>
– http://viva.org.pl/ftpviva/se/krupapolishfull300.pdf
– http://viva.org.pl/ftpviva/se/krupapolishmedium300.pdf
– http://viva.org.pl/ftpviva/se/krupapolishwall300.pdf
<br>
Więcej pikantnych szczegółów na temat kulisów powstawania sesji Joanny na stronie: www.peta.org.uk. Dodatkowe informacje uzyskać można u:
Karen Chisholm [eng]: tel. 020 7357 9229 wewn. 229, mail Karenc@peta.org.uk
<br> <br /><a href="http://www.furisdead.com" target="_blank">www.furisdead.com</a>
<br>