VIVA

Makulatura dla zwierząt [Warszawa i okolice]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Aby nam pomóc – wziąć udział w akcji- NIE musisz:

– zbierać makulatury
– tracić czasu na organizowanie zbiórki
– wydawać własnych środków
– transportować makulatury do skupuFundacja Viva! w porozumieniu z firmą Baj-Pros Eko informują, że rozpoczynają akcję „makulatura dla zwierząt” Dzięki niej będą zbierane środki na cele statutowe fundacji tj m.in. leczenie i opiekę nad zwierzętami oraz działania edukacyjne. W zeszłym roku z zebranych środków udało nam się m.in. oddać do adopcji ponad tysiąc zwierząt i przeprowadzić wiele innych działań poprawiających ich los.

Wystarczy zapytać zaprzyjaźnioną firmę lub biuro czy pozwolą nam wstawić do swojej siedziby pojemnik na makulaturę!
Jeśli tak – przekazujecie kontakt firmie Baj-Pros Eko a ona zajmie się resztą – podpisaniem umowy, wstawieniem pojemnika, odbiorami makulatury i rozliczeniami. Miejsce, które zgodzi się na wstawienie pojemnika nie ponosi żadnych kosztów!

W tej akcji korzystają wszyscy:
1. Środowisko – jest mniej eksploatowane i zanieczyszczone
2. Firma, która oddaje makulaturę ma problem z głowy – dostaje pojemnik i regularny odbiór
3. Baj-Pros Eko otrzymuje surowiec, który może przetworzyć na nowy papier
4. Fundacja Viva! ma środki na dodatkową działalność na rzecz zwierząt!

Pomóż nam zbierać środki i przyczyń się do mniejszego zużywania środowiska! Większość makulatury obecnie ląduje w ogólnych koszach na śmieci, co oznacza, że jej późniejsze odzyskanie staje się nie opłacalne i trafia na wysypiska. Zastanów się czy znasz firmy, biura, drukarnie lub inne miejsca, w których powstaje dużo makulatury. Może TY, ktoś z Twoich znajomych lub rodziny pracuje w takim miejscu i zgodzi się na przekazywanie makulatury na rzecz Vivy.

Przeciętne biuro produkuje w ciągu roku prawie tonę makulatury! To znaczy, że przy kilkudziesięciu miejscach, które przekażą makulaturę rocznie budżet naszej organizacji zasili kilka tysięcy złotych! A każda tona przetworzonej makulatury to przeciętnie 17 drzew, które zostały w lesie. Firmy, które przekażą makulaturę będą miały dodatkowo możliwość zamówienia niszczenia dokumentów, co pozwoli im zaoszczędzić czas! Mogą również zamawiać dostawy taniego papieru do drukarek/kserokopiarek.

Nie czekaj! Napisz maila lub zadzwoń do kilku zaprzyjaźnionych miejsc z Warszawy i okolic – pomożesz nam ratować więcej zwierząt!

Masz pytania? A może masz już miejsca, które chcą podpisać umowę? Skontaktuj się z 606 798 764

Strona na FB: www.facebook.com/Makulatura.Dla.Zwierzat