VIVA

Nowe czasopismo wegetariańskie VEGE już w sprzedazy!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Już w sprzedaży pierwszy numer miesięcznika VEGE związanego z Vivą! &#8211; &#8222;wegetariańskiego magazynu nie tylko dla wegetarian&#8221;. Vege kupicie w Salonach Prasowych Empik, Ruch i Kolporter na terenie całego kraju. Pracoholicy mogą ściągać wersję elektroniczną z www.e-kiosk.pl lub www.egazety.pl.<br />VEGE to pierwszy lifestylowy przewodnik po świecie wegetarianizmu, zdrowia, natury i ekologii. Miesięcznik skierowany jest do świadomych i wymagających czytelników dbających nie tylko o siebie i swoje zdrowie, ale także o pozytywne relacje z innymi ludźmi i jakość całego otaczającego ich świata. VEGE propaguje nowoczesny, alternatywny styl życia, nie tylko wśród wegetarian.
Wegetarianizm kojarzy się przede wszystkim z dietą, ale dla wielu osób to również sposób myślenia, a co za tym idzie, życia. W związku z tym pismo zapewnia dawkę rzetelnych informacji dotyczących zdrowia i żywienia, prezentuje w przystępnej formie idee leżące u podstaw tego ruchu, przedstawia gwiazdy i autorytety, którym ten światopogląd jest bliski, a także daje rady przydatne w codziennym życiu.

Magazyn zawiera stałe rubryki poświęcone m.in. zdrowiu, diecie, żywieniu, ekologii, etyce, przepisom kulinarnym. Nie zapomniano również o sporcie, modzie, kulturze i wywiadach ze znanymi wegetarianami. Gwiazdą pierwszego numeru jest Paulina Przybysz, do niedawna podpora zespołu &#8222;Sistars&#8221;.

<b>Więcej informacji: http://www.vege.com.pl </b>
<br><br />