VIVA

Nowy kalendarz akcji Wybierz Miśka 2010 z Maciejem Stuhrem

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Fundacja Viva! Akcja dla Zwierząt przygotowała kolejną edycję charytatywnego kalendarza akcji Wybierz Miśka (www.wybierzmiska.pl), propagującej adopcję bezdomnych zwierząt oraz wolontariat w schroniskach. W tym roku na okładce kalendarza znalazło się zdjęcie Macieja Stuhra. <b>pomóż nam promować kalendarz zamieszczając baner na swojej stronie</b><br />Podobnie jak w ubiegłych edycjach akcji, kalendarz na rok 2010 przybliża działalność kilkunastu organizacji prozwierzęcych i zachęca do ich wspomagania. Każda z nich od lat od lat niesie pomoc odrzucanym i krzywdzonym zwierzętom, cieszy się uznaniem i może się pochwalić osiągnięciami. Zaprezentowane w kalendarzu organizacje działają nie tylko na rzecz miejskich psów i kotów, ale także zwierząt wykorzystywanych w laboratoriach czy uratowanych z transportu.

Kalendarz zawiera w sumie 14 miesięcy &#8211; grudzień 2009, cały rok 2010 oraz styczeń 2011 roku. Na jeden miesiąc przypada jedna organizacja:
– Alarmowy Fundusz Nadziei na Życie
– Akcja pomocy kotom KOTYlion
– Fundacja OTOZ Animals
– Stowarzyszenie Pomocy Królikom
– Fundacja Viva! Akcja Dla Zwierząt
– Fundacja na Rzecz Obrony Praw Zwierząt SFINX
– Fundacja na Rzecz Obrony Praw Zwierząt NERO
– Komitet Pomocy dla Zwierząt
– Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami
– TOZ w Polsce o/Oborniki
– Fundacja Dar Serca
– Fundacja Azyl
– Straż Dla Zwierząt w Polsce
– Schronisko w Milanówku

Akcja Wybierz Miśka ma na celu zintegrowanie organizacji zajmujących się statutowo ochroną zwierząt i wolontariuszy w nich działających oraz zebranie środków na pomoc zwierzętom. Kalendarz będzie dystrybuowany m.in. przez sieć sklepów Kakadu, Traffic oraz sklepy internetowe www.viva.org.pl i www.animalia.pl. Będzie również dostępny bezpośrednio u wolontariuszy organizacji znajdujących się w kalendarzu. Dochód zostanie przeznaczony na pomoc dla zwierząt poprzez wsparcie wszystkich uczestniczących w projekcie stowarzyszeń i fundacji.

Poprzednia edycja kalendarza cieszyła się dużym zainteresowaniem u osób wrażliwych na los zwierząt. Akcja Wybierz Miśka pomaga także pozyskiwać nowych wolontariuszy i upowszechniać ideę odpowiedzialnej opieki nad zwierzętami. W schroniskach nadal przebywa prawie 100 tys. czworonogów, którym oczekują na pomoc – każdy wykupiony egzemplarz kalendarza to dla nich szansa na lepsze życie.

Kupując kalendarz &#8222;Wybierz Miśka&#8221; można pomóc wielu bezdomnym zwierzętom!

Kalendarz do nabycia w naszym sklepiku:
http://sklepik.viva.org.pl/kalendarz-wybierz-miska-2010-maciejem-stuhrem-p-579.html?osCsid=812ebc01d502d48a53d39684ccb84b1e

<b> Możesz nam pomóc zamieszczając baner kalendarza na swojej stronie, blogu, sygnaturce na forum czy podpisie w mailach!</b>
http://www.viva.org.pl/AKCJENS/ban_kal_10/kal2010-120×600.gif
http://www.viva.org.pl/AKCJENS/ban_kal_10/kal2010-200×100.gif
http://www.viva.org.pl/AKCJENS/ban_kal_10/kal2010-300×250.gif
http://www.viva.org.pl/AKCJENS/ban_kal_10/kal2010-468×60.gif
http://www.viva.org.pl/AKCJENS/ban_kal_10/kal2010-750×100.gif
<br><br />