VIVA

Przyślij obrożę – dasz psu szansę na nowy dom!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Coraz więcej psów w schronisku w Korabiewicach nabiera zaufania do ludzi, coraz chętniej podchodzą do nas, pozwalają się głaskać, biorą smakołyki z dłoni. W przeszłości do niektórych z nich nie wchodzono tygodniami przerzucając jedzenie łopatą przez siatkę, wiele było bitych….
Kolejnym etapem jest nauka chodzenia na smyczy i wyjście na pierwszy spacer. Psy chcą współpracować, wolontariusze chcą pomagać – niestety, brakuje nam obroży dla wszystkich naszych podopiecznych a bieżące wydatki na karmę i opiekę weterynaryjną utrudniają nam nawet najmniejsze inwestycje.

Chcielibyśmy, aby każdy pies miał swoją obrożę i aby nic nie stało na przeszkodzie, by mógł podziwiać świat nieprzesłonięty kratami. Przede wszystkim praca z psem na spacerze i przyzwyczajanie do kontaktu jest niezbędnym warunkiem jeśli zwierzę ma nadawać się do adopcji! Masz w domu starą, niepotrzebna obrożę? Może chcesz nam taką zafundować lub kupić i przysłać?
Przydadzą się nam używane obroże każdego rodzaju (ale jeśli będziecie kupowac to prosimy o parciane – materiałowe) dla psów małych, średnich i dużych. Ok. 120 psów potrafi już chodzić na smyczy i wychodzi na regularne spacery, w kolejce czekają następne – podaruj spacer psom z Korabiewic! Naszych podopiecznych możesz zobaczyć na stronie http://www.schronisko.info.pl

Obroże można wysyłać na adres:

Fundacja MRNRZ Viva,
03-772 Warszawa,
ul. Kawęczyńska 16/42a

Można także dokonać przelewu na ten cel na konto schroniska, z dopiskiem „obroże”:

Fundacja MRNRZ Viva,
Warszawa, Kawęczyńska 16/42a;
05 1370 1109 0000 1706 4838 7319