VIVA

Viva Team startuje ze zniżką od FlixBusa

Kilka dni temu uruchomiliśmy odświeżoną stronę www.pomagam.viva.org.pl za pośrednictwem której mogą Państwo dołączyć do Viva Team – grona naszych cyklicznych Darczyńców. Strona umożliwia także wpłatę jednorazowej darowizny oraz zapoznanie się z działaniami Fundacji na wielu polach.

Viva Team – społeczność Darczyńców

Nasi Darczyńcy i Darczynie, którzy wspierają cyklicznie działalność Fundacji Viva! otrzymali maile z informacją o uruchomieniu nowego programu, który objął wszystkie osoby wspierające. Co to oznacza? To, co wszyscy lubią najbardziej, czyli dodatkowe korzyści! Od teraz każda osoba, która zdecyduje się cyklicznie wspierać Fundację Viva! otrzymuje pakiet zniżek i bonusów, który planujemy rozwijać. Na start przygotowaliśmy zestaw następujących korzyści:

  • 5% zniżki na roczną prenumeratę cyfrową Magazynu Vege
  • 10% zniżki do sklepiku Fundacji Viva!
  • dodatkowe 10Gb w Viva Mobile dla abonentów sieci
  • 15% zniżki na przejazdy z FlixBusem

Więcej o programie a także możliwość dołączenia do Viva Team na stronie www.pomagam.viva.org.pl

Kliknij w obrazek, aby przejść do strony www.pomagam.viva.org.pl - dołącz do Viva Team i pomagaj zwierzętom, jednocześnie zgarniając zniżki dla siebie! www.pomagam.viva.org.pl

FlixBus lubi Vivę!

FlixBus oferuje największą siatkę połączeń krajowych i międzynarodowych, przystępne ceny oraz mobilność przyjazną dla środowiska. Jak sami o sobie mówią: podróże z FlixBusem to najlepszy sposób aby odkrywać świat.

Teraz także nasi Darczyńcy będą mieli szansę przekonać się o tym, korzystając z dedykowanych zniżek, które są formą podziękowania za wsparcie cykliczne na rzecz zwierząt.

– Z FlixBusem możesz tanio i wygodnie podróżować w 34 krajach Europy oraz w USA – mówi Jagoda Mąka, osoba odpowiedzialna we FlixBus Polska za kontakt z Partnerami – nasze zielone autobusy są szczególnie oszczędne w zużyciu paliwa i emitują nadzwyczaj mało spalin, stanowiąc ekologiczną alternatywę dla podróży indywidualnych. Dodatkowo, dzięki współpracy z atmosfair, rezerwujac u nas bilet masz możliwość przekazania składki, którą przeznaczamy na projekt rekompensujący emisję CO2 -.
Więcej o wkładzie FlixBusa w ochronę klimatu i środowiska poczytaj również tutaj.

FlixBus wspiera Fundację Viva - Darczyńcy wspierający Vivę cyklicznie, otrzymują zniżki na podróże z Flixbusem. Szczegóły na www.pomagam.viva.org.pl

Wypatruj nowości!

To z całą pewnością nie koniec bonusów dla Viva Team! Planujemy dla Państwa kolejne zniżki i bonusy, które będziemy komunikować w specjalnych newsletterach, które otrzyma każda osoba zakwalifikowana do programu. Ponadto polecamy śledzenie naszych mediów społecznościowych – z całą pewnością ogłosimy nowości w Viva Team, kiedy tylko się pojawią.

Chcesz dołączyć do Viva Team? Nic prostszego! Wejdź na naszą stronę www.pomagam.viva.org.pl i dołącz do społeczności. Dziękujemy!

Chcesz zaoferować zniżki lub bonusy dla Viva Team? Prowadzisz etyczny biznes i chcesz wesprzeć działania dla zwierząt? Zgłoś się do koordynatorki fundraisingu, Justyny, a ona odpowie na wszystkie Twoje pytania (mail znajdziesz poniżej lub na stronie pomagam). Zróbmy razem coś fajnego!

Chcesz dołączyć do grona Partnerów Fundacji Viva? Zaoferować zniżki i bonusy dla naszych Darczyń i Darczyńców? Pisz na justyna.m@viva.org.pl - zróbmy razem coś fajnego! www.pomagam.viva.org.pl
Skip to content