VIVA

Wege aplikacja

Dla zwierząt, zdrowia i planety daj szansę diecie roślinnej! 🍒

Zostań Wege to nasza kampania, która nie tylko zmienia nawyki żywieniowe, ona zmienia styl życia. Z darmowego programu Zostań Wege na 30 dni skorzystało już prawie 200 tysięcy osób. Ogromnie się cieszymy, że możemy Ci zaprezentować naszą nową aplikację  ze zaktualizowanym 30-dniowym programem.

Wege aplikacja

Aplikacja pomaga w zmianie diety na pozbawioną składników pochodzenia zwierzęcego, prezentuje rzetelną wiedzę na temat diety roślinnej i komplet przepisów. Apka codziennie wyświetla program dzienny. Każdego dnia pojawia się wiadomość, która zawiera:

  • 4 sprawdzone przepisy na pyszne dania (śniadanie, obiad, deser, kolacja),
  • dietofakty czyli merytoryczną wiedzę na temat odżywiania, komponowania posiłków, białka, witamin i mikroelementów,
  • zwierzofakty czyli interesujące informacje o zwierzętach,
  • ciekawostki m. in. o wege sportowcach i dobroczynnych właściwości składników roślinnych,
  • a także rekomendacje ważnych publikacji, inspirujących filmów i muzyki.

Dołącz za darmo

Dołącz do naszego programu: korzystaj ze świetnych przepisów, urozmaicaj swoje menu i odkrywaj różnorodność kuchni roślinnej. Pobierz bezpłatną aplikację Zostań Wege na 30 dni na Android lub IOS.
aplikacja Android aplikacja IOS

Program dostępny jest także na platformie mailingowej. Podaj maila na stronie zostanwege.pl, a codziennie otrzymasz maila z pakietem informacji i przepisami.

120 przepisów na pyszne dania + przewodnik po diecie roślinnej + wege mapa

Aplikacja łącznie w 30-dniowym programie prezentuje 120 zróżnicowanych przepisów  na dania kuchni z różnych stron świata m. in. polskiej, włoskiej, azjatyckiej. Apka jest pełnym pakietem dla osób, które chcą zmienić swój sposób odżywiania lub ograniczają spożycie mięsa, a także dla osób, które nie jedzą już produktów pochodzenia zwierzęcego, ale chcą poszerzyć swoją wiedzę i urozmaicić menu.

Korzystając z aplikacji cały czas mamy dostęp do programu, co ułatwia robienie zakupów i gotowanie oraz do Wege Mapy, dzięki której z łatwością wybierzesz lokal, w którym zjesz na mieście.

Sprawdź jak działamy, korzystaj z kulinarnych inspiracji, rzetelnej wiedzy i ogromnej dawki motywacji. Obserwuj nas na Facebooku Zostań Wege oraz Insta Zostań Wege.

Skip to content