VIVA

Wege Walentynkowy Wieczór pełen miłości i czarów!

Warzywne afrodyzjaki na talerzach, miłosne wróżby i amulety, skrzypcowe dźwięki oraz nagrody dla zakochanych. To wszystko i jeszcze więcej, <b>14 lutego 2008 r. od godz. 19.00 z okazji Walentynek w Vegabarze.</b><br />Vegabar (przy ulicy Oboźnej 9 w Warszawie) i Fundacja Viva zapraszają na Czarodziejski Wieczór pełen magii: tej prawdziwej ze względu na obecność wróżki i jasnowidza oraz magii emocjonalnej wzmocnionej przez afrodyzjaki przygotowane specjalnie na ten wieczór dla miłych gości.

Przy dźwiękach delikatnie sączącej się muzyki skrzypcowej, można będzie poznać własną przyszłość, posłuchać kulinarnych opowieści o miłosnych przyprawach i naparach, wybrać ukochanej prezent w postaci czarodziejskiej biżuterii, a ponadto spróbować dań o walorach miłosnych przygotowanych specjalnie na ten dzień.

Wszyscy goście walentynkowego wieczoru wezmą udział w losowaniu nagród ufundowanych przez Vegabar i Vivę: kolacji dla dwojga, książki Ewy Kmiecik &#8222;Kuchnia malowana sercem&#8221; oraz zestawu przypraw o działaniu miłosnym.

Rezerwacja: Vegabar@vegabar.pl.

*

W tym dniu przewidziane są inne atrakcje kulinarne i cenowe, jak na przykład wyśmienita miłosna zupa marchewkowa za 3 zł, która serwowana będą w obydwu Vegabarach: w nowym na ulicy Świętokrzyskiej tuż przy rondzie ONZ oraz w działającym już od ponad roku lokalu na ulicy Oboźnej przy Krakowskim Przedmieściu i Teatrze Polskim.

Zapraszamy!
<br /><a href="http://www.vegabar.pl" target="_blank">www.vegabar.pl</a>

Skip to content