VIVA

Wzywamy Irlandzkich Ministrow do opowiedzenia się za calkowitym zakazem handlu produktami z fok w krajach UE [Napisz email]

Irlandcy Ministrowie do tej pory nie wypowiedzieli się na temat propozycji całkowitego zakazu handlu produktami z fok w obrębie krajów UE. Nie odpowiedzieli oni również na apel Irlandzkiego SPCA ani Irlandzkiego Rezerwatu Fok w tej sprawie.<br />Prosimy Was o napisanie do każdego z ministrów maili, w których wzywacie ich do wypowiedzenia się na temat stanowiska Irlandii w sprawie propozycji całkowitego zakazu handlu produktami z fok w krajach EU. Otrzymane od ministrów odpowiedzi proszę przesłać na adres: mailto:catca.org@hotmail.com.

Minister Środowiska John Gormley mailto:minister@environ.ie
Minister Spraw Zagranicznych Micheal Martin mailto:minister@dfa.ie
Minister Handlu Mary Coughland mailto:tanaiste@entemp.ie
Minister Rolnictwa Brendan Smith mailto:info@agriculture.gov.ie

W uprzejmy sposób poproście ministrów o rozpatrzenie przyjęcia całkowitego zakazu handlu produktami z fok (eksport, import i tranzyt), który może stać się pierwszym krokiem do zakończenia okrutnej i niepotrzebnej rzezi fok w Kanadzie.

Decyzja o przyjęciu całkowitego zakazu będzie miała duzy wpływ na grenlandzkie polowania, jak również na polowania w Norwegii, Rosji i Namibii. Jednak najbardziej dotknie kanadyjskie polowania.
<br><br /><a href="http://www.ratujfoki.pl" target="_blank">www.ratujfoki.pl</a>
<br>

Skip to content