VIVA

Życie Błanki w Waszych rękach…

Mamy tylko kilka dni aby ocalić życie półtorarocznej klaczki spod Ciechanowa!
Niedawno otrzymaliśmy telefon z kolejną smutną historią konia, którego dni są policzone&#8230; Niestety, musieliśmy odmówić wykupu Błanki ponieważ zbieramy fundusze na operacje trzech innych koni&#8230;Ale zrobiliśmy co w naszej mocy, aby znaleźć osobę prywatną, która chciałaby ją kupić.<br />Błanka jest zdrowym, mądrym koniem pociągowym. Ma łagodne usposobienie i bardzo lgnie do ludzi. Jej matka padła na kolkę, gdy Błanka była malutka. Właściciele wykarmili źrebaczka butelką. Błanka zostałaby w gospodarstwie na zawsze, gdyby nie sytuacja finansowa właścicieli. Skończyły im się zapasy jedzenia. Nie mają pieniędzy aby ja utrzymać. Po wsi kręcą się handlarze. Tylko oni są zainteresowani kupnem klaczki, ale właściciele nie maja sumienia wysłać swojego przyjaciela na okrutną śmierć. Poprosili więc nas o pomoc. Jesteśmy ich ostatnia deską ratunku.

Znaleźliśmy człowieka, który zakochał się w Błance. Chciał ją kupić choćby tego samego dnia. Niestety, miał słomiany zapał. Zwodził nas bardzo długo a czas Błanki powoli się skończył. W poniedziałek koń zostanie sprzedany na rzeź.
Pomóżcie nam ją wykupić. Błanka ma wspaniały charakter. Ma wszystkie cechy jakie powinien mieć koń do hipoterapii. Jeśli uda nam się ją uratować przygotujemy ją właśnie do pracy z chorymi dziećmi.

Mamy zaledwie kilka dni, jej szanse są bardzo małe. Dlatego apelujemy do Was o pomoc! Klacz kosztuje 2700 zł. Każdy grosz się liczy!

Prosimy o wpłaty na konto:
Fundacja Viva!
KREDYT BANK S.A.
VI O/Warszawa
53 1500 2080 1220 8000 0100 0000
Z dopiskiem &#8222;Błanka&#8221;

Więcej informacji: mailto:aldona@viva.org.pl
<br><br />

Skip to content