VIVA

Akcja przeciwko używaniu futer naturalnych! Przyłączcie się do nas!

Pod koniec listopada rusza nowa akcja Vivy. Skierowana będzie przeciwko jednej z polskich firm odzieżowych, która sprzedaje futra naturalne i ubrania z jego dodatkami. Chcemy, aby w swoich kolekcjach zastąpiła fragmenty martwych zwierząt materiałami sztucznymi.<br />Szukamy osób, które mogłyby nam pomóc i zorganizować w niżej wymienionych miastach pikiety pod jej oddziałami:

Bielsko Biała, Częstochowa, Gdynia, Gliwice, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Lódź, Olsztyn, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra.

O co walczymy?
O życie tysięcy zwierząt zabijanych w imię mody
Zobacz film: http://viva.org.pl/ftpmedia/antyfutro/petapl.wmv

Nie wiesz jak zorganizować pikietę, skąd wziąć materiały, brakuje Ci doświadczenia? Spokojnie, zapewniamy ulotki, masę pomysłów i radę w razie jakichkolwiek wątpliwości. Dokładne dane firmy (nazwa, adresy oddziałów, data) podamy Wam na początku listopada jak tylko otrzymamy od niej odpowiedź na nasze pismo.

Zgłoszenia do protestów (adres do wysyłki materiałów i liczbę osób która będzie Wam pomagać) możecie wysyłać do 7 listopada na adres mailto:martyna@antyfutro.pl

Inną związaną z futrami imprezę – Dzień Bez Futra – jak co roku organizuje Stowarzyszenie Empatia. Zapraszają wszystkich chętnych do zgłaszania się do współorganizacji Dnia bez Futra. Dla wszystkich przygotowali darmowe materiały (ulotki i plakaty). Swoje zgłoszenia możecie przesłać w bardzo prosty sposób, dzięki formularzowi na stronie: http://www.empatia.pl/futro/zapisy.php
<br><br />

Skip to content