VIVA

Apelujemy o pomoc dla zwierząt z Ukrainy!

Fundacja Viva! jest w zespole organizacji pomocowych współpracujących bezpośrednio z Kancelarią Prezesa Rady Ministrów oraz Konwentem Rad Działalności Pożytku Publicznego. Dzięki Podkarpackiej Radzie Pożytku i wspólnoty organizacji pozarządowych, mamy możliwość przeslania karmy dla zwierząt do magazynów tymczasowych na Pokarpaciu, skąd zostanie dołączona do konwojów humanitarnych, które przekroczą granicę i dostarczą ją dla uchodźców z Ukrainy.

Chcemy zorganizować dostawę karmy dla psów i kotów, które przekraczają granicę – paczki z karmą na start. Dysponujemy niewielką ilością karmy kociej (miała trafić do kotów miejskich w PL, do karmicieli). Nie mamy karmy psiej.

W związku z tym zgłaszamy się do Państwa o przekazywanie karmy psiej do biura Fundacji Viva Kawęczyńska 16/39 03-772 Warszawa pon – pt w g.10-17.

Najlepiej w małych paczkach np. 1kg lub puszkach, łatwych do przekazywania. Bądź karmy przesypywanej do worków dobrze zabezpieczonych przed rozsypaniem z opisem, jaka to karma. Jeśli pytacie, jaki rodzaj karmy, to aby zachować zdrowy rozsądek, to średnia półka cena/jakość.

Można także wpłacać darowizny finansowe na zakup większego zapasu karmy oraz jej transport na nr konta
53 1500 2080 1220 8000 0100 0000
Z dopiskiem: Darowizna – UA
lub wpłacić na zbiórkę: www.pomagam.pl/ucieczkajacprzedwojna

Ze zbiórką startujemy już, a ile potrwa. Tyle, ile trzeba…

Skip to content