JUŻ NIEDŁUGO PIERWSZY POZYTYWNY REGGAE WEGETARIAŃSKI FESTIWAL
Lubicie reggae i dobrą zabawę? Chcielibyście przeżyć coś pozytywnego i niepowtarzalnego tego lata? Nie może Was zabraknąć na festiwalu „Nie Zabijaj „!!!<br />To już za kilka dni! TRZY SCENY – w tym jedna soundsystemowa WYŁĄCZNIE WEGETARIAŃSKIE JEDZENIE STOISKA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH I INNYCH: *GREEENPEACE * AMNESTY INTERNATIONAL * EMPATIA * BASTA * WROCŁAWSKA GRUPA WOLNOŚCIOWA * […]
JUŻ NIEDŁUGO PIERWSZY POZYTYWNY REGGAE WEGETARIAŃSKI FESTIWAL Dowiedz się więcej »



