VIVA

DVD Piorun niesie pomoc bezdomnym zwierzętom

Od 21 kwietnia w sprzedaży jest już DVD i Blu-ray&#8482; z filmem &#8222;Piorun&#8221;. Superbohater filmu jednak nie zapomina o swoich bezdomnych kolegach i podaje łapę innym czworonogom w potrzebie! Każda sprzedana płyta DVD niesie pomoc bezdomnym zwierzętom, ponieważ część dochodu ze sprzedaży płyt przeznaczona jest na kampanię Wybierz Miśka! <br />Premierze filmu &#8222;Piorun&#8221; na DVD i Blu-ray towarzyszy akcja informacyjna kampanii Wybierz Miśka. W opakowaniach płyt DVD zamieszczona jest specjalna ulotka zachęcająca do zainteresowania się losem bezdomnych zwierząt oraz formach, w jaki można im pomóc.

Dystrybutorzy filmu postanowili również bezpośrednio pomóc potrzebującym zwierzętom, przekazując dotację na rzecz zwierząt oczekujących na nowe domy, co zostało oznaczone na opakowaniach filmu specjalną naklejką.

Piorun jest gwiazdą popularnego hollywoodzkiego programu telewizyjnego. Jako psi aktor wciela się w super bohatera. Jedyny problem w tym, że myśli, iż wszystko co przeżywa na ekranie, to rzeczywistość. Kiedy super pies trafia przez przypadek do Nowego Jorku i zostaje rozdzielony ze swoja panią, uroczą Penny, rusza do akcji, by jak najszybciej znaleźć drogę do domu. Razem ze swoim zabawnym, nowym przyjacielem Atyllą – jednocześnie swoim największym fanem – i sprytną, bezdomną kotką Marleną, Piorun podejmuje niebezpieczną wyprawę, podczas której odkrywa, że nie potrzeba wcale super mocy, aby być bohaterem.

Piorun, bohater animowanego filmu Disneya, dowodzi, że każdy zwierzak &#8211; nawet kundelek ze schroniska, może stać się superbohaterem. Podobnie jak tysiące psów i kotów, które żyją w schroniskach i domach tymczasowych, jest zwyczajny, a zarazem nadzwyczajny. Nie może się pochwalić rzadką rasą ani wyjątkową urodą, ale jeśli dać mu szansę, okazuje się wiernym, bystrym i kochającym towarzyszem życia. Film &#8222;Piorun&#8221; niesie ze sobą proste przesłanie: każdy zwierzak zasługuje na miłość.

Akcja &#8222;KUNDLE NA SALONY&#8221; realizowana jest we współpracy z The Walt Disney i Company, Imperial CinePix Sp. z o.o.

<br /><a href="http://www.dvdpiorun.pl" target="_blank">www.dvdpiorun.pl</a>

Skip to content