VIVA

Gala Vege i Znaczek V

Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva! oraz Redakcja Magazynu VEGE mają zaszczyt zaprosić na Uroczystą Galę Magazynu VEGE, która odbędzie się 17 maja o godz. 18.00 na ul. Brackiej 25 w Warszawie w Księgarni Traffic Club.
<br />Fundacja Viva! Od ponad 10 lat działa w Polsce na rzecz wegetarianizmu, jako stylu życia opartym na szacunku dla wszystkich żywych istot. Dziś, po tym długim, ale bardzo wydajnym czasie, jesteśmy bogatsi o przyjaciół, którzy przyłączyli się do naszych działań. Są to aktorzy, dziennikarze, a także producenci i dystrybutorzy wielu różnych produktów, właściciele restauracji, sklepów, księgarni czy klubów. Są to ludzie dla nas ważni, bez których pomocy nie zdziałalibyśmy tak wiele. A także wolontariusze, któryz swój wolny czas, energię i pomysły poświęcają na pracę w naszej Organizacji

Dzięki temu, że od października 2010 roku staliśmy się nowym Wydawcą Miesięcznika Vege możemy jeszcze lepiej promować te szczytne działania, a także wyrazić swoją wdzięczność wobec naszych przyjaciół.

Wszystkie nasze wspólne dokonania postanowiliśmy uczcić w wyjątkowy sposób.

Podczas Gali
– uroczyście podsumujemy Ogólnopolski Tydzień Wegetarianizmu 2011
– Wręczymy wyróżnienia Ambasadorom wegetarianizmu w Polsce
– Przyznamy po raz pierwszy Symbol V wyróżniając w ten szczególny sposób produkty przyjazne wegetarianom i weganom.

Serdecznie zapraszamy!
Wstęp wolny!

<br />

Skip to content