VIVA

Happening – sesja zdjęciowa do akcji przeciwko zabijaniu karpi!

Każdego roku w okresie przedświątecznym w okrutny sposób mordowane są miliony karpi. Te bezbronne stworzenia konają długimi godzinami, by w końcu trafić na wigilijne stoły. Skończmy z krwawą i bezmyślną tradycją!<br />Wejdź na stronę http://krwaweswieta.pl/akcja/pasek_zaproszenie_karp.PDF i wydrukuj zaproszenie. Nie zapomnij zabrać go ze sobą na nasz happening. Przyjdź 27.11. 2010 o godzinie 11:00 na plac przed wejście na stację metra Centrum w Warszawie. Zaprotestuj przeciwko niehumanitarnemu traktowaniu karpi. Powiedz NIE krwawej tradycji!

Uwaga! Podczas happeningu zrobione zostanie zdjęcie, które wykorzystamy w materiałach promujących akcję "Bezkrwawe Święta." Biorąc udział w sesji zdjęciowej wyrażasz zgodę na użycie swojego wizerunku dla potrzeb ww. kampanii prowadzonej przez Fundację Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!

kontakt: biuro@viva.org.pl

zapiszcie się do naszego wydarzenia na Facebooku !<br><br /><a href="http://www.facebook.com/event.php?eid=134744046580981" target="_blank">www.facebook.com/event.php?eid=134744046580981</a> <br>

Skip to content