VIVA

II Demonstracja Przeciwko Zabijaniu psów na Ukrainie

Zapraszamy na kolejną (drugą) demonstrację przeciwko zabijaniu psów na Ukrainie! Ten proceder nasilił się w związku z Euro 2012 organizowanym wspólnie z Polską. Pokażmy światu, że jako współorganizator Mistrzostw Europy w piłce nożnej w 2012, nie zgadzamy się na takie bestialstwo!<br />Wszystkie osoby prywatne, organizacje prozwierzęce, a także kibiców, osoby związane ze sportem i mediami zapraszamy:

3 marca 2012 o godzinie 13.00 pod Ambasadę Ukrainy w Warszawie

PODCZAS DEMONSTRACJI ZDECYDOWALIŚMY SIĘ PONOWNIE PUŚCIĆ W ŚWIAT BESTIALSKI PRZEKAZ Z UKRAINY – wycie psów mordowanych przed Euro 2012. Jeśli chcecie przyjść z psami, proszę o tym pamiętajcie (zajmie to ok.10 minut – na ten czas proponujemy odejść z wrażliwszymi psami – aczkolwiek na poprzedniej demonstracji psy zachowały spokój)

Na demonstrację proponujemy zabrać ze sobą gwizdki, trąbki wuwuzele, wszystko co pozwoli nam zwrócić na siebie uwagę, a także znicze, które zapłoną pod Ambasadą, by uczcić pamięć zamordowanych Zwierząt. Jeśli macie piłki, i macie możliwość oblać jej czerwoną farbą, to także bierzcie.
Wszelkie zdjęcia, plakaty, Wasze przekazy będą mile widziane i pozwolą o wiele silniej uświadomić innym jakie bestialstwo spotkało i spotyka Zwierzęta na Ukrainie!

Więcej informacji o problemie i działaniach, które możemy podejmować – na stronie http://www.stopmordowaniu.pl

Pomysły, pytania kierujcie pod mail:
mailto:paula@viva.org.pl

PROSZĘ O UDOSTĘPNIANIE I ZAPRASZANIE INNYCH OSÓB – IM WIĘCEJ NAS TYM LEPIEJ!!!
OKAZUJE SIĘ, ŻE OPRÓCZ ŚRODOWISK PROZWIERZĘCYCH MAŁO KTO ZNA SYTUACJĘ PANUJĄCĄ NA UKRAINIE – POKAŻMY JAKA JEST PRAWDA!

OTWÓRZMY INNYM OCZY NA CIERPIENIE ZWIERZĄT!
<br><br />Wydarzenie na FB: <a href="http://www.facebook.com/events/122173654571624/" target="_blank">www.facebook.com/events/122173654571624/</a>
<br>

Skip to content