VIVA

II Demonstracja Przeciwko Zabijaniu psów na Ukrainie

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Zapraszamy na kolejną (drugą) demonstrację przeciwko zabijaniu psów na Ukrainie! Ten proceder nasilił się w związku z Euro 2012 organizowanym wspólnie z Polską. Pokażmy światu, że jako współorganizator Mistrzostw Europy w piłce nożnej w 2012, nie zgadzamy się na takie bestialstwo!<br />Wszystkie osoby prywatne, organizacje prozwierzęce, a także kibiców, osoby związane ze sportem i mediami zapraszamy:

3 marca 2012 o godzinie 13.00 pod Ambasadę Ukrainy w Warszawie

PODCZAS DEMONSTRACJI ZDECYDOWALIŚMY SIĘ PONOWNIE PUŚCIĆ W ŚWIAT BESTIALSKI PRZEKAZ Z UKRAINY – wycie psów mordowanych przed Euro 2012. Jeśli chcecie przyjść z psami, proszę o tym pamiętajcie (zajmie to ok.10 minut – na ten czas proponujemy odejść z wrażliwszymi psami – aczkolwiek na poprzedniej demonstracji psy zachowały spokój)

Na demonstrację proponujemy zabrać ze sobą gwizdki, trąbki wuwuzele, wszystko co pozwoli nam zwrócić na siebie uwagę, a także znicze, które zapłoną pod Ambasadą, by uczcić pamięć zamordowanych Zwierząt. Jeśli macie piłki, i macie możliwość oblać jej czerwoną farbą, to także bierzcie.
Wszelkie zdjęcia, plakaty, Wasze przekazy będą mile widziane i pozwolą o wiele silniej uświadomić innym jakie bestialstwo spotkało i spotyka Zwierzęta na Ukrainie!

Więcej informacji o problemie i działaniach, które możemy podejmować – na stronie http://www.stopmordowaniu.pl

Pomysły, pytania kierujcie pod mail:
mailto:paula@viva.org.pl

PROSZĘ O UDOSTĘPNIANIE I ZAPRASZANIE INNYCH OSÓB – IM WIĘCEJ NAS TYM LEPIEJ!!!
OKAZUJE SIĘ, ŻE OPRÓCZ ŚRODOWISK PROZWIERZĘCYCH MAŁO KTO ZNA SYTUACJĘ PANUJĄCĄ NA UKRAINIE – POKAŻMY JAKA JEST PRAWDA!

OTWÓRZMY INNYM OCZY NA CIERPIENIE ZWIERZĄT!
<br><br />Wydarzenie na FB: <a href="http://www.facebook.com/events/122173654571624/" target="_blank">www.facebook.com/events/122173654571624/</a>
<br>