VIVA

KONKURS DOBROCZYŃCA ROKU!

Zagłosuj i podziękuj naszemu darczyńcy!<br />Z przyjemnością chcemy Was poinformować, iż Agencja Reklamowa Scholz & Friends Warszawa Sp. z o.o. , która wspiera naszą organizację znalazła się w półfinale ogólnopolskiego konkursu &#8222;Dobroczyńca Roku 2006&#8221;.

Agencja współpracuje z Vivą już trzeci rok bezpłatnie wykonując na rzecz organizacji i zwierząt opracowania graficzne dla prowadzonych przez nas akcji i kampanii. Zespół agencji w sposób profesjonalny i z wielkim zaangażowaniem wspiera nasze działania. Za udzielane nam wsparcie i podjęcie się niełatwego tematu działań społecznych na rzecz zwierząt, nasza Fundacja zgłosiła tą firmę do ogólnopolskiego konkursu &#8222;Dobroczyńca Roku&#8221;. Nominowanie zespołu jest dla nas formą złożenia podziękowań za włożony trud i niesioną pomoc na rzecz zwierząt.

Teraz między innymi od sympatyków Vivy i naszych aktywistów będzie zależało czy nasze podziękowanie zostanie uhonorowane przyznaniem Agencji nagrody w konkursie! Od dziś, bowiem do 14 marca na stronie http://www.dobroczyncaroku.pl internauci wybierają firmę, której zostanie przyznany ten tytuł.

Zagłosuj na Agencje Reklamową Scholz & Friends pomagającej nam w realizacji naszych celów i wymiernie działającej na rzecz zwierząt! Każdy głos się liczy i jest ważny, gdyż jest podziękowaniem za włożoną pracę i zaangażowanie!
http://www.dobroczyncaroku.pl/konkurs.php
<br><br />

Skip to content