VIVA

Konkurs Newsweeka – nagrody dla naszej Fundacji

Tygodnik "Newsweek Polska" pod honorowym patronatem Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej zorganizował w tym roku konkurs "100 procent z 1 procenta" na najlepszą kampanię zachęcającą do przekazywania 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego. Nasza Fundacja zdobyła w nim aż dwie pierwsze nagrody!
<br />Ponad 120 organizacji nadesłało swoje projekty reklam. Konkurs prowadzony był w dwóch częściach &#8211; w pierwszej jury wyłoniło z nadsyłanych do redakcji prac trzy najlepsze kampanie w każdej kategorii, które zostały opublikowane na łamach tygodnika. W drugiej części na najlepsze reklamy głosowali internauci. To od ich głosów zależało, do kogo powędrują cenne nagrody, które zostały wręczone na uroczystej gali w maju 2008r.

Fundacja Viva! Jako jedna z nielicznych organizacji prozwierzęcych zgłosiła swoje reklamy do konkursu. Nadesłane przez nas projekty (przygotowane charytatywnie przez agencję reklamową Scholz&Friends), doceniło jury kwalifikując je do grona trzech najlepszych reklam w kategorii plakat ogólnopolski, prasa ogólnopolska i reklama internetowa. Jednak to dzięki głosom miłośników zwierząt oraz sympatyków działań Fundacji nasze reklamy 1% zdobyły aż 2 pierwsze nagrody!

Nasza Fundacja zdobyła pierwsze miejsce i otrzymała nagrody w kategorii plakat ogólnopolski i prasa ogólnopolska. W kategorii reklamy internetowej zajęliśmy drugie miejsce. Otrzymane nagrody w postaci czeków mogą być wykorzystane przez naszą organizację na reklamy 1% do końca okresu rozliczeń podatkowych 2008, na reklamy w gazecie Dziennik Polska oraz na plakaty na nośnikach Clear Channel.

Wszystkim osobom, które oddały głos na naszą reklamę bardzo serdecznie jeszcze raz dziękujemy! Otrzymane przez nas nagrody są dla naszej organizacji bardzo ważnym wyróżnieniem, szczególnie ze względu na zakres naszej działalności i konkurowanie z innymi bardzo dużymi organizacjami min. działającymi na rzecz dzieci, chorych i innych potrzebujących. Dzięki tym głosom będziemy mogli jeszcze lepiej i efektywniej działać na rzecz zwierząt.

Dziękujemy za docenienie i wsparcie!

<br />

Skip to content