VIVA

Konkurs w serwisie Szczytnycel – zapraszamy!

W serwisie SzczytnyCel.pl rozpoczęła się właśnie akcja promocyjna "Zmieniam się na lepsze", połączona z konkursem. Za każdą zarejestrowaną osobę serwis może zapłacić nam złotówkę. Dlatego bardzo prosimy Was o wsparcie; im więcej osób się zapisze, tym więcej pieniędzy możemy otrzymać! Dla Was jest to chwila spędzona na rejestracji, a dla nas nieoceniona pomoc.
<br />Uwaga! Akcja połączona jest z konkursem, tak więc pomagając nam możecie pomóc także swojemu szczęściu i wygrać fantastyczny rower, rolki, ekologiczny kominek lub inne nagrody.

Strona z akcją znajduje się pod tym linkiem: http://www.szczytnycel.pl/konkurs Pamiętajcie, aby rejestrując się, wybrać właśnie nas.

Powiadomcie swoich przyjaciół, znajomych, rodzinę, powiedzcie im o akcji. Jesteście z nami od dawna. Wiecie o naszych potrzebach. Wiecie, że liczy się dla nas każda, najmniejsza nawet kwota, mogąca wesprzeć nasze inicjatywy. A potrzeb mamy bardzo dużo.

Po rejestracji możecie nas oczywiście cały czas wspierać, kupując lub sprzedając w serwisie przedmioty, z przekazaniem kwoty właśnie dla nas. Pamiętajcie, że na Szczytnym Celu nie trzeba przekazywać organizacji charytatywnej 100% wartości przedmiotu, dla nas każdy procent będzie na wagę złota!<br>

Mamy nadzieję, że tak jak już wiele razy wcześniej, tak i teraz możemy na Was liczyć.<br>
<br /><a href="http://www.szczytnycel.pl/konkurs" target="_blank">www.szczytnycel.pl/konkurs</a> <br>

Skip to content