VIVA

Pikieta pod Simple i nowy formularz mailowy!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Zapraszamy na kolejną pikietę pod Simple 23.02 oraz do wysyłania maili do Simple za pomocą naszego formularza. Pomóż nam przekonać Simple do rezygnacji z futer naturalnych!<br />Do tej pory odbyło się ponad 50 pikiet pod sklepami firmy Simple i jedna pod jej siedzibą. Coraz więcej osób dowiaduje się o naszej akcji i oporze firmy, która nie chce zrezygnować z zarabiania kosztem cierpienia zwierząt. Żeby skłonić Simple do przemyśleń na ten temat zapraszamy na kolejną pikietę – zbiórka <b>23 lutego o 15:00 przy Metrze Centrum </b>(przy wejściu „na Kabaty „), skąd razem wyruszymy pod sklep. Wybór sklepu zachowujemy w tajemnicy żeby zrobić niespodziankę 😉

Uruchomiliśmy też nowy formularz, dzięki któremu wysłanie maila do Simple z Waszą opinią na temat używania futer naturalnych zajmie Wam dosłownie 3 sekundy. Jeśli możecie tyle poświęcić dla zwierząt 🙂 zapraszamy: http://www.antyfutro.pl/formularz – przez tydzień maile wysłało ponad 1000 osób!

Mamy jeszcze jedną dobrą informację – w ostatnich dniach ukazało się kilka publikacji na znanej i kochanej 🙂 stronie http://www.pudelek.pl – która promuje nasz profil http://www.antyfutro.mixer.pl – stworzony w kontekście naszych apeli do znanych osób o nienoszenie futer naturalnych. Spodziewalibyście się, że Pudelek jest prowadzony przez wrażliwych ludzi? ;-). Zdecydowana większość z ponad 1000 komentarzy które pojawiają sie przy naszych materiałach jest przychylna naszej akcji!

Więcej informacji: mailto:martyna@viva.org.pl
<br>
<br /><a href="http://www.antyfutro.pl" target="_blank">www.antyfutro.pl</a> – strona akcji
http://vegie.pl/topics83/1088.htm?start=15#14497 – relacje z pikiet
<a href="http://www.antyfutro.mixer.pl" target="_blank">www.antyfutro.mixer.pl</a> – nasz profil "pudelkowy"
<br>