VIVA

Pomóż nam zdobyć 1% podatku!

Skończył się rok podatkowy 2006 i w związku z tym ruszamy z kampanią &#8222;Zamiast fiskusowi oddaj zwierzętom&#8221;. Każdy, może nam pomóc pozyskać darowizny, dzięki którym będziemy mogli realizować nasze programy. Czym więcej osób zostanie przekonanych do wpłacenia tym skuteczniej możemy działać i pomagać zwierzętom!<br />Jak pomóc?
Już teraz możemy informować naszych znajomych i sympatyków o możliwości przekazania na rzecz Fundacji Viva! 1% podatku.
<br>
Od przyszłego tygodnia będzie można zamawiać plakaty informacyjne i ulotki &#8211; zgłoszenia z danymi: ilością ulotek, plakatów i dokładnym adresem, kierujcie na e-mail: anna@viva.org.pl
lub korzystajcie z formularza dostępnego na stronie pod adresem http://www.1procent.viva.org.pl/1procent/pakiet.php
<br>
Powieś baner internetowy na swojej stronie www przekierowujący do serwisu informacyjnego o kampanii 1% (banery są do pobrania z http://www.1procent.viva.org.pl/1procent/dokumenty.html )
<br>
Roześlij e-mail informujący o możliwości przekazania 1% do wszystkich osób, jakie mogłyby przekazać swój podatek na rzecz Fundacji Viva!
<br>
Czas na rozliczenie podatkowe i przekazanie 1% jest do końca kwietnia. W tym czasie można powiesić plakaty i zostawić ulotki promujące przekazanie 1% na działalność pożytku publicznego Vivy! wszędzie gdzie się da &#8211; tablice w miejscach pracy, uczelniach, szkołach, na osiedlach, domach kultury itp. Żeby poinformować o akcji można również użyć wewnętrznej poczty elektronicznej lub biuletynu zakładowego.
<br>
Już teraz porozmawiaj ze znajomym weterynarzem lub sprzedawcą w sklepie z artykułami dla zwierząt o możliwości pozostawienia ulotek i wywieszenia plakatów.
<br>
Swój 1% możesz przekazać za pośrednictwem internetu na stronie http://www.viva.org.pl oraz http://www.1procent.viva.org.pl – wystarczy w okienko wpisać kwotę a mechanizm pokieruje dalej waszymi krokami.
<br><br />http://www.1procent.viva.org.pl
<br>

Skip to content