VIVA

Za chwilę rusza Tydzień Wege

To już 17. edycja najstarszej imprezy promującej weganizm!

Największa impreza promująca dietę wegańską w Polsce wystartuje już 22 maja. XVII Ogólnopolski Tydzień Wege to 7 dni wyjątkowych wydarzeń poświęconych promocji diety wegańskiej i roślinnego stylu życia. W tym roku, tak jak w poprzednich edycjach, nie zabraknie atrakcji dla miłośników zwierząt i dobrej kuchni. Coś dla siebie znajdą także osoby zainteresowane praktycznymi aspektami diety roślinnej oraz zmianami klimatu. Koniecznie sprawdź program 17. edycji Tygodnia Wege, który prezentujemy poniżej i weź udział!

Sprawdź program! KLIK

Brokuł to symbol i maskotka 17. Tygodnia Wege - sprawdź sklepik Vivy, gdzie znajdziesz brelok z symbolem brokuła. To dobry pomysł na prezent lub nietuzinkową zawieszkę do kluczy!
Brokuł jest symbolem i maskotką 17. edycji Tygodnia Wege.

17. edycja imprezy będzie miała charakter hybrydowy, bo część wydarzeń odbędzie się stacjonarnie, a część w sieci. Jesteśmy jednak pewni, że solidna dawka roślinnej wiedzy dotrze do każdej zainteresowanej osoby! Przygotowaliśmy różnorodny i inspirujący program, w którym nie brakuje ciekawych spotkań i nietuzinkowych propozycji. Jeśli wciąż szukasz odpowiednich dla siebie argumentów ZA stosowaniem diety roślinnej, to koniecznie musisz wziąć udział w Tygodniu Wege! Jeśli w twoim otoczeniu masz osoby, które mają wątpliwości, to dołączcie razem do publiczności debat i spotkań. Obiecujemy, że będzie motywująco, przyjaźnie i w dodatku smacznie! Przekonaj się, sprawdzając nasz program wydarzeń.

Biedronka głównym partnerem Tygodnia Wege!

Głównym partnerem wydarzenia ponownie będzie sieć sklepów Biedronka wraz ze swoją marką Go Vege. W związku z tym sieć przygotowała na tę okazję promocję na wegańskie produkty marki Go Vege w dniach 22-27 maja.

Biedronka po raz kolejny jest głównym partnerem Tygodnia Wege! Podczas trwania imprezy z pewnością nie zabraknie promocji na produkty marki Go Vege, dostępnej wyłącznie w sklepach sieci Biedronka!

Z pewnością lubisz tofu! Skoro tak, to na bank masz sprawdzony przepis, który przekona najtwardszych przeciwników tej niepozornej, sojowej kostki. To wyjątkowa okazja właśnie dla ciebie! Koniecznie podziel się swoim ulubionym przepisem i wygraj nagrody od nas i Biedronki!

TUTAJ poznasz szczegóły konkursu z okazji Dnia Tofu. 

Helios partnerem Tygodnia Wege!

Do grona partnerów dołączyła również sieć kin Helios. Przez cały czas trwania Tygodnia Wege kino będzie emitowało spot zachęcający do zapisania się do programu Zostań Wege na 30 dni.

Sieć kin Helios partnerem Tygodnia Wege! W dniach 22-28.05.2023 wypatruj w kinach Helios spotów promujących weganizm i roślinny styl życia oraz naszą aplikację Zostań Wege!
Foto: Jakub Szafrański
Czego nie możesz przegapić:

Rozpoczniemy 22 maja, śniadaniem prasowym i degustacją w centrum Warszawy. W kolejnych dniach Tygodnia Wege zapraszamy między innymi na:

  • warsztaty na Dzień Matki dla rodziców i dzieci z Joanną Kowalczyk-Bednarczyk z bloga Bieganizm. Wydarzenie odbędzie się w pawilonie edukacyjnym Kamień w Warszawie,
  • spotkanie z Orestestem Kowalskim z kanału Everyday Hero z wręczeniem grand prix Magazynu Vege,
  • wykład o C40 Cities Climate Leadership Group prowadzony przez prof. dr. hab. Piotra Skubałę,
  • szkolenie na temat diety wegańskiej dla pracowników ochrony zdrowia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym,
  • debata „Zdrowie z roślin w smak planecie – o weganizmie z różnych perspektyw”.

Wszystko, co musisz wiedzieć o diecie roślinnej” – to nazwa kursu, który będzie miał swoją premierę właśnie podczas 17. Tygodnia Wege. Przygotowany przez dietetyczki Viva! Zdrowie oraz specjalistkę ds. żywienia, zawiera podstawową wiedzę dla wszystkich zainteresowanych praktycznym aspektem weganizmu. Szkolenie będzie dostępne bezpłatnie dla wszystkich zapisanych uczestników i podzielone na 5 modułów tematycznych. Każda osoba uczestnicząca otrzyma certyfikat ukończenia kursu. To wyjątkowa gratka dla wszystkich osób, które borykają się z problemem właściwego zbilansowania swojej diety na roślinach! Polecamy udział podczas trwania Tygodnia Wege, ponieważ w późniejszych terminach szkolenie będzie dostępne za opłatą.

Zapisz się na kurs Viva Zdrowie! KLIK

Świętuj z nami  już po raz 17. ! Tylko w dniach 22-28.05 odbędzie się wyjątkowe święto weganizmu, podczas którego spróbujesz i poznasz nie tylko nowe smaki, ale także dowiesz się więcej o diecie roślinnej. Dołącz do wydarzeń i ciesz się eventami na weganie!

Jeżeli leży ci na sercu los zwierząt i naszej planety oraz chcesz zrobić coś dobrego dla swojego zdrowia, to nie może Cię zabraknąć podczas Tygodnia Wege!

Tutaj zapiszesz się na wydarzenia!

Skip to content