VIVA

Uratujmy kolejne końskie życie…

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Maciek i Kasztan mieszkają pod Piasecznem. Ich los zależy od Was! Właściciel koni postanowił się ich pozbyć. Są już na tyle duże, że można na nich sporo zarobić. Dla niego liczą się tylko pieniądze, dla nas liczy się ich życie! <b>Zapraszamy na Imprezy w Klubie PlanB!</b><br />Są to dorodne polskie konie zimnokrwiste, zdrowe i bardzo przyjaźnie nastawione do człowieka. Posiadają paszporty i pełne pochodzenie. Niestety mimo swej urody i spokojnego usposobienia mogą trafić na rzeź. Większość koni zimnokrwistych, w szczególności ogierów wyjeżdża w okrutnych warunkach do Włoch.

Kilka dni temu byliśmy w takiej przeładowni. Nigdy nie zapomnimy tego widoku.
Konie najpierw trafiają na wagę, potem wycina im się kolejno numery aby można je było łatwo zidentyfikować kiedy, któryś z nich padnie w podróży. Potem uwiązuje się je przerażone pod ścianą. Oddzielnie młode ogiery, matki z dziećmi, i najmniejsze sysaki, które siłą zostały oderwane od matek. Wszystkie konie czekają w szeregu na najgorsze&#8230;

Apelujemy do Was o pomoc dla polskich koni! Poszukujemy wolontariuszy do zbiórki pieniędzy przy pakowaniu zakupów na terenie hipermarketu Carrefour w Arkadii. Prosimy młodzież o zorganizowanie zbiórki pieniędzy na terenie szkoły. Może znajdzie się osoba prywatna o dobrym sercu, która chciałaby kupić, któregoś z tych koni? Prosimy wszystkich o wsparcie finansowe. Jeśli macie w domu niepotrzebne przedmioty lub wytwarzacie sami biżuterię, obrazy, etc to chętnie przyjmiemy je na aukcję.

Do 9-tego czerwca musimy zebrać 6 tys. zł.
Liczy się każdy grosz!

Konto:
Fundacja Viva!
KREDYT BANK S.A. VI O/Warszawa
53 1500 2080 1220 8000 0100 0000
Z dopiskiem:&#8221; Maciek i Kasztan&#8221;

Więcej informacji i kontakt: mailto:aldona@viva.org.pl tel. kom.: 0-603-791-021;

<b>W najbliższą sobotę – 31go maja oraz następną 7go czerwca Fundacja Viva wraz z klubem PlanB organizuje Akcje Charytatywną dla dwóch młodych ogierów które pragniemy uratować z transportu na rzez.

Zapraszamy na smaczny wegetariański podwieczorek przy dźwiękach funk, soul, reagge, oldschooool, hip-hop konstruowanych przez samego Tommy „ego Lee Joints „a!!!

W trakcie imprezy prowadzić będziemy – BAZAREK ARTYSTYCZNY – charytatywnie przekazane przez artystów obrazy, szkice, rzeźby, ubrania ect. Jeśli posiadasz zbędne „artystyczne twory ” – wpadaj z nimi!!!

Warszawa, Aleja Wyzwolenia 18, ( wejście od Placu Zbawiciela )
START: 20:00, WJAZD: co łaska:)

7go zapraszamy na pokaz „końskich ” filmów na 19.00 Serdecznie zapraszamy wszystkich wraz ze swoimi czworonogami, skrzydlatymi, pełzającymi ect…

więcej informacji o imprezach: Zuza mailto:paranoja1@poczta.onet.pl i 0513846219 </b>
<br><br />http://vegie.pl/topics81/1583.htm -> FORUM
Dźwięk o akcji do pobrania dla mediów -> http://prasowe.com/index.php?option=com_content&view=article&id=97:viva-pomo-uratowa-konie-ktore-zostay-przeznaczone-na-rze&catid=34:news-today&Itemid=68
<br>
<br>