VIVA

Walnetynki w Vegabarze (partner Karty Sympatyka Vivy!) – zapraszamy!

<br />Bajka o wróżce, skrzypcach i lubczyku czyli Walentynki w Vegabarze.

Jak zaskoczyć ukochaną lub ukochanego w najbardziej romantyczny wieczór roku? Może spotkanie z wróżką przy akompaniamencie skrzypcowych utworów miłosnych oraz łyk czarodziejskiego napoju z lubczyka, który rozbudzi lub podtrzyma płomienne uczucie? Vegabar i Fundacja &#8222;Viva&#8221; rozgrzeją serca zakochanych i nakarmią nie tylko dusze, zapewniając wiele artystycznych i kulinarnych przeżyć w walentynkowy wieczór.

W Vegabarze na Oboźnej w Warszawie, 14 lutego, od godziny 18, na romantyczne pary czekać będą wyśmienici goście. Niezwykle wiarygodna i prawdomówna wróżka opowie zakochanym o ich miłości. Kwiaciarka wręczy każdej Pani romantyczny upominek. Szczególną atrakcją wieczoru będzie romantyczny koncert skrzypcowy Barbary Ulanowskiej.

A poza tym napój miłosny, wspaniałe naturalne dania wegetariańskie o czarodziejskich smakach, fajka wodna o uwodzicielskim zapachu, czerwone wino i co najważniejsze miłosna, romantyczna atmosfera.

Vegabar oferuje swoim klientom zdrowe dania z kuchni całego świata przygotowywane głównie w oparciu o warzywa i owoce oraz naturalne przyprawy, bez dodatków sztucznych barwników, konserwantów i polepszaczy smaku. Specjalnością lokalu są kolorowe sałatki, pyszne koktajle i napoje przygotowywane według własnych receptur, nietuzinkowe ciasta własnego wypieku, niepasteryzowane piwo, beczkowy miód i wino.

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji proszę o kontakt:
Agnieszka Małkiewicz
Vegabar
Ul. Oboźna 9
0 695 672 986
vegabar@vegabar.pl
<br><br /><b> PLAKAT: </b>http://viva.org.pl/akcjens/vegabar.jpg
<br>

Skip to content