VIVA

Zostań wege na 30 dni! z okazji Dnia Wegetarianizmu

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Lubisz smak mięsa? Nie wyobrażasz sobie bez niego porządnego obiadu? Nie rozumiesz wegetarian, którzy świadomie rezygnują z mięsa? Uważasz ich dietę za ubogą, prowadzącą do niedoborów?
A może wręcz przeciwnie? Nie chcesz dłużej przyczyniać się do krzywdy zwierząt, ale przyzwyczajenie bierze górę i nie potrafisz zrezygnować z mięsa? Nie wiesz jak powinna wyglądać zbilansowana, pełnowartościowa dieta wegetariańska? Nie jesteś pewien jak się do tego zabrać? Niezależnie od tego czy lubisz smak mięsa czy chciałbyś je wyrzucić ze swojej diety &#8222;Zostań wege na 30 dni&#8221;!<br />Dzięki naszej nowej kampanii codziennie będziesz otrzymywał na skrzynkę pocztową maila z wszystkimi niezbędnymi informacjami dotyczącymi wegetarianizmu &#8211; przykładowym jadłospisem, ciekawostkami, poradami żywieniowymi i nie tylko! Stawiamy na szybką i skoncentrowaną wiedzę. Ułatwiamy start. Oferujemy również bezpłatne porady pod adresem 30dni@viva.org.pl
Nawet jeżeli nie chcesz rezygnować z mięsa &#8211; spróbuj! Pokażemy Ci, że wegetarianizm może być ciekawy, kolorowy i bogaty. Potraktuj to jako wyzwanie! Dla wszystkich, którzy wezmą udział w naszej kampanii i przez 30 dni zostaną wege czekają nagrody (ekologiczne kosmetyki i nie tylko)!

Nie masz nic do stracenia!

Napisz na mailto:30dni@viva.org.pl. Zapisy zbieramy do 9 października!

Zapisując się do programu &#8220;Zostań wege na 30 dni&#8221; codzinnie rano otrzymasz mail ze wskazówkami, które pomogą Ci wytrwać na diecie bezmięsnej przez kolejne dni.

W zależności od dnia otrzymasz:
* gotowe jadłospisy, które ułatwią komponowanie posiłków
* inspirujące i smaczne przepis
* porady praktyczne, dzięki którym dowiesz się na co zwracać uwagę robiąc zakupy i jak ułatwić sobie nasze wege wyzwanie
* ciekawostki żywieniowe
* ciekawostki o zwierzętach (czy wiesz, że najnowsze badania wskazują na umiejętność używania narzędzi przez&#8230; delfiny?)
* informacje o wege sportowcach (będąc wegetarianinem nie musisz wcale rezygnować z aktywności fizycznej, wręcz przeciwnie!)
* pytania i zadania konkursowe dzięki którym masz szansę wygrać nasze wyjątkowe upominki!

Patroni: VegeMiasto Magazyn Vege Portal Wegetarianie.pl

Zniżki na hasło 30dni wege: wegestudio.pl &#8211; 10% rawfoods.pl &#8211; 5%
Zielony Żuczek – 10% Evergreen &#8211; 10%
<br><br /><a href="http://www.facebook.com/event.php?eid=256442717733262" target="_blank">www.facebook.com/event.php?eid=256442717733262</a> – przyłąćż się do wydarzenia na FB! <br>