VIVA

Zostań Patronką/ Patronem kampanii Zostań Wege

W ramach kampanii Zostań Wege zmieniamy świat w lepsze miejsce dla zwierząt. Promujemy dietę roślinną, edukujemy, szerzymy empatię, a naszą pasją zarażamy kolejne osoby.

Zostań Patronem Zostań Wege

Zostań Wege jest jedną z czołowych kampanii fundacji. Na przestrzeni 20 lat Fundacja Viva! wielokrotnie udowodniła skuteczność swoich działań, uratowała życie tysiącom zwierząt, a jeszcze więcej osób przekonała do wyboru weganizmu.

Szczypior o Dobrym Sercu, Hojna Marchewka, a może Szczodry Brokuł? Którą rangę Zostań Wege wybierzesz?

Może zechcesz regularnie wspierać nasze działania i zostać Patronką/em Zostań Wege!. W zamian za wsparcie na różnych progach czekają na Ciebie specjalne podziękowania, co więcej otrzymasz dostęp do zaplecza naszej pracy i grupy dedykowanej dla Patronów oraz nagrody i wyjątkowe rangi przypisane konkretnym progom.

Jak działamy:

  • W ramach kampanii stworzyliśmy wyjątkowy program Zostań Wege na 30 dni. Wyzwanie działa od 2012 roku i dzięki któremu szansę diecie roślinnej dało już prawie 180 tysięcy osób. Zachęcamy do wyboru diety roślinnej dla dobra zwierząt, planety i własnego zdrowia.
  • Zapisując się do naszego darmowego programu uczestniczki i uczestnicy wyzwania otrzymują codziennie przez 30 dni gotowy pakiet informacji. Jak np. sprawdzone przepisy na pyszne roślinne dania, merytoryczną dawkę wiedzy na temat odżywiania, ciekawostki o zwierzętach i inne inspirujące materiały oraz stałe wsparcie z naszej strony. Udział w wyzwaniu z pewnością ułatwia start z dietą roślinną.
  • Fundacja Viva! organizuje wydarzenia promujące weganizm oraz akcje uliczne w wielu polskim miastach, dzięki czemu można dotrzeć do wielu osób. Grupy aktywistyczne Vivy! działają w 16 miastach, ale w planach bez wątpienia jest budowanie kolejnych.

Dlaczego warto nas wesprzeć:

🌿 Mamy mnóstwo motywacji, a w ramach kampanii działają zaangażowane od lat w walkę o prawa zwierząt osoby. Potrzebujemy wsparcia, aby skuteczniej szerzyć empatię wobec zwierząt wykorzystywanych przez przemysł i efektywniej zachęcać do wyboru diety roślinnej poprzez stały rozwój i rozbudowę naszego programu oraz jednoczesne prowadzenie działań na różnych płaszczyznach.

🌿 Mamy doświadczenie i potrafimy przekonać, że wybór diety roślinnej jest naprawdę ważny, a taki sposób odżywiania jest różnorodny i smaczny. Potrzebujemy jednak pomocy, aby rozwijać  kampanię, dotrzeć do nowych osób, organizować kolejne wydarzenia, czy promować dietę roślinną np. poprzez sztukę.

🌿 Mamy  mnóstwo pomysłów!  Przejście na dietę roślinną jeszcze nigdy nie było tak proste. Pomóż nam dzielić się empatią i współtworzyć lepszy świat dla zwierząt. Dołącz do nas i wesprzyj nasze działania zostając naszą Patronką lub Patronem!

Odwiedź Facebook’a lub Instagram kampanii Zostań Wege. Zobacz jak działamy. Dołącz do nas i zostań częścią społeczności, dzięki której kampania Zostań Wege może zmieniać świat. Zostań Patronką/ Patronem kampanii Zostań Wege!

Proces wsparcia jest szybki i prosty:

1. Załóż profil na patronite.pl (wystarczy podać imię i nazwisko oraz email).
2. Kliknij link aktywujący profil, który przyjdzie na maila.
3. Znajdź Zostań Wege – Fundacja Viva!, a następnie wybierz jedną z opcji stałego wsparcia (karta płatnicza, przelew online, paypal). Raz w mięsiącu zostanie z twojej karty pobrana określona kwota.

Patronite łączy Autorów z osobami, które chcą wesprzeć ich pasję nie tylko dobrym słowem, ale i finansowo. Patroni wpłacają regularne, comiesięczne kwoty na konto Autorów, a Ci mogą je wykorzystać na potrzeby swojej działalności. Autorzy zyskują możliwość rozwoju, a Patroni – dostęp do wyjątkowych nagród, a także bezcenną świadomość realnego wspierania ważnych misji!

Zostań Wege spot video
Skip to content