VIVA

Fundacja Viva! bierze udział w VII Międzynarodowych Targach Zoologicznych Zoomarket 2008

W dniach 12 – 14 września w godz. 10 – 17, w Warszawie, w Pałacu Kultury i Nauki odbędzie się jedna z największych imprez dla miłośników zwierząt połączona z wieloma akcjami na rzecz czworonogów. W tym przedsięwzięciu swój udział ma też nasza Fundacja.<br />Viva! na targach będzie miała nie tylko własne stoisko informacyjne z materiałami poszczególnych kampanii, ale również będzie można podpisać nasze petycje czy bezpośrednio nabyć artykuły sprzedawane przez nasz sklepik (dochód zostanie przeznaczony na pomoc zwierzętom). Na targach będziemy także prezentowali kampanie &#8222;Wybierz Miska&#8221; poprzez organizację dwóch akcji ambientowych. Każdego naszego sympatyka zapraszamy do dowiedzenia naszego stoiska i włączenia się w nasze działania!

Targi ZOOMARKET to impreza przeznaczona dla wszystkich zainteresowanych tematyką zwierzęcą, zarówno dzieci jak i dorosłych. Przez trzy dni trwania targów zwiedzający mają okazje obejrzeć między innymi Międzynarodową Wystawę Kotów Rasowych, wziąć udział w wyborach najładniejszego kota i najładniejszego kundla stolicy, a ponadto zobaczyć wspaniałą Wystawę Terrarystyczną. Targi uświetnią także: pokazy felinoterapii, pokazy dogoterapii i konsultacje, ekspozycje ptactwa egzotycznego, pokaz psiej mody, pokazy myszy i świnek rasowych oraz liczne konkursy z nagrodami.

Schronisko "Na Paluchu" organizować będzie także wiele akcji na rzecz bezdomnych zwierząt, a na szczególną uwagę zasługuje konferencja. dot. Zwalczania przyczyn powstawania bezdomności wśród zwierząt.

Wszyscy właściciele psów, kotów i innych zwierzaków będą mogli zaopatrzyć się w komplet najnowszych produktów niezbędnych do pielęgnacji swoich ulubieńców. Ważnym elementem Targów będzie możliwość bezpośrednich konsultacji dotyczących zwierząt z obecnymi na targach profesjonalistami.

Zapraszamy do odwiedzenia targów.

<br /><a href="http://www.zoomarket.ztw.pl/" target="_blank">www.zoomarket.ztw.pl/</a>

Skip to content