VIVA

Myśl globalnie – działaj lokalnie! Dołącz do grupy aktywistycznej!

Działania naszych aktywistów wychodzą daleko poza Warszawę, w której mamy siedzibę. W kilkunastu miastach w Polsce funkcjonują nasze grupy lokalne zrzeszające wolontariuszy czynnie realizujących założenia naszej organizacji.

Grupy aktywistyczne w swoich lokalnych środowiskach promują prawa zwierząt i dietę wege, organizują akcje uliczne, pokazy filmów wykłady, imprezy kulinarne. Współpracują także z władzami i społecznościami, aby zmieniać lokalne środowisko na bardziej przyjazne zwierzętom.

Nasze grupy lokalne działają obecnie w 15 miastach. To Bełchatów, Białystok ,Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Leszno, Lublin, Łódź , Piotrków Trybunalski, Poznań, Rzeszów, Słupsk, Warszawa i Wrocław. W ramach grup lokalnych współpracuje  z nami ponad 230 wolontariuszy!

Tylko w 2019 roku grupy lokalne zorganizowały łącznie ok 300 akcji!

Były to happeningi, akcje uliczne, protesty pod cyrkami, wykłady, czy imprezy kulinarne. Grupy lokalne pojawiają się także ze stoiskiem informacyjnym podczas wielu lokalnych wydarzeń kulturalnych i społecznych.

Ponieważ zależy nam na integracji naszych wolontariuszy, trzy razy w roku organizujemy ogólnopolskie zjazdy. Nasi aktywiści i aktywistki biorą udział w szkoleniach i warsztatach doskonalących ich umiejętności organizacyjne, komunikacyjne i wzbogacają wiedzę merytoryczną w zakresie działań fundacji. W wakacje zjazd odbywa się w naszym schronisku w Korabiewicach.

Znajdź kilka osób do pomocy i wspólnie zacznijcie promować prawa zwierząt i weganizm w swoim mieście!

Skontaktujcie się z koordynatorką wolontariatu Magdą: magda.j@viva.org.pl, która udzieli wam więcej informacji.

Aktywistyczna grupa lokalna to przede wszystkim dobry sposób na działanie na rzecz zwierząt i poznanie osób o podobnych poglądach.

Skip to content